Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Väike harmoonia pall ripats

Juba otsas
Salakood
P50306-1
Juba otsas!
20 €
Tagasi

Lugu ja vägi

See on väike helisev pallike -harmooniapall. Just nii kutsuvad teda Bali inimesed, sest oma õrna helinaga toob ta kandjale sügava rahulolu ja harmoonia. Osades ringkondades on see saanud ka rasedate naiste kaitsesümboliks - kandes seda pika keti otsas kõhu juures, et beebi kuuleks helisid.  Teistes ringkondades on see saanud kas katsikukingituseks või väikeste laste lemmikehteks. Harmooniat südamesse!

NB! Ripatsi hinna sisse ei kuulu kett (fotol on näidis). Palun vali kett eraldi.

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: P50306-1
Kaal, gr (kõrvarõngastel paari kaal): 2.9600
Põhimaterjal: Hõbe, proov 925
Valmistamise viis:: Käsitöö
Kivi: Ilma kivita
Pikkus: 14mm
Ehte laius: 14mm
Pikkus koos kinnitusega: 23mm
Pakend: TASUTA Sametist kinkekott
Näita rohkem

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
TASUTA transport Eestis
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
tegutseme 2010 aastast