Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Ülekullatud hõbekett TELLIMISEL pikkuses 40-100 cm

Juba otsas
Salakood
XCH799
Eritellimusel. Küsi lisa!
Sellel ehtel on looduslik vääriskivi!
See ehe on valmistatud käsitööna
52 €
Tagasi

Ehtest lähemalt

Vahvate väikeste mummukestega ülekullatud kett. Säti meie ülekullatud kollektsiooni ripatsite juurde. 
NB! ülekullatud ehted kestavad kauem, kui neid mitte kanda magades, dushi-all ning vastu ihu. Garantii ei kehti ülekullatud kihile. WildWomanis saab ehteid lasta kulumisel uuesti ülekullata. Uuri lisa!

Näita rohkem

Detailne info

Kohe uuesti saadaval!: Jah
Salakood: XCH799
Kaal, gr (kõrvarõngastel paari kaal): 0.001000
Põhimaterjal: 925 hõbe ülekullatud 750 kullaga
Kivi: Ilma kivita
Keti paksus: 1 mm
Pakend: TASUTA Sametist kinkekott
Näita rohkem

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
TASUTA transport Eestis
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
tegutseme 2010 aastast