Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Tumedam 4mm hõbedast rõngaskett (2lukku)

Laos
Salakood
CH771
45 €
Tagasi

Lugu ja vägi

Rõngaskett on meie kettide valikus vast kõige tolerantsem ja universaalsem tegelane - tema nimelt sobib uskumatul moel igat stiili ripatsitega - moodsatega, romantilistega, kiiksuga ehetega ja tavaliste ripatsitega. Rõngastest punutud kette on meil kolmes paksuses - peenike, keskmine ja paksem. See on neist kõige pakem ja sobibki siis, kui sa ei soovi ei liiga peenikest ega liiga jõulist ketti.  Kaks lukku toimivad nii tavalise kinnitusena, kui annavad ka  võimaluse erinevaid ripatseid loovalt kanda - ehk kinnitada erinevalt.   Meil on palju selliseid ripatseid, vaata meie CrazyWomani ja WildMe kollektsioone.

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: CH771
Kaal, gr (kõrvarõngastel paari kaal): 0.0010
Põhimaterjal: Hõbe, proov 925
Kivi: Ilma kivita hõbeehted
Keti paksus: 4mm

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
TASUTA transport al 35 € ostust
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
tegutseme 2010 aastast