Tšaroiit

Märksõnad

muundumiste kivi, hinge kivi, saab jagu hirmust. sügav emotsionaalne ning füüsiline tervenemine, vabastab sügaval olevaid hirme, vaimne areng, intuitsioon, tõde

Vaimne mõju
Tšaroiit on uue ajastu kivi, mis mõjub tugevalt meele tasandil. Sümboliseerib meele täielikku muutmist ja puhastab kõiki teadvuse tasandeid. Tšaroiit aitab teadvusel ületada ja puhastada vanu hoiakuid ja mõttemalle, mis takistavad edasiminekut ja vaimset arengut. Ta leevendab hirme ja tõkkeid ning aitab kandjal ennast ja kogu elu jaatada. Ta laseb inimesel kohtuda tema sisemiste deemonitega ja toob pinnale need asjad, millega kokku­puutumist püütakse tavaliselt vältida. Annab jõudu ka kõige sügavamatest hirmudest üle saamiseks.
Tšaroiit valgustab alateadvuse tumedaid alasid ning parandab sügavaid hingehaavu. Avab meie meele mõistmaks karmat ning kõrgeima armastuse ja ühtsuse sea­dusi. Ta kingib intuitsiooni, pühendumust, tõde. Kuna ta on väga tugev kivi, peab kandja olema aldis muutustele ja valmis iseendaga kohtuma. TŠAROIIDIGA mediteerimine aitab näha oma hingelist plaani, eluülesannet, mille täitmiseks me oleme maailma tulnud.
Mõju tervisele
Tšaroiit muundab negatiivset energiat tervistavaks energiaks ja pöörab haigusseisundi heaoluks. See annab kehale uut energiat, kui keha on kurnatud, ravib ja integreerib duaalsusi ning reguleerib vererõhku. Tsharoiit ravib silmi, südant maksa ja pankreast. Vähendab ka kahju, mis alkohol on maksale teinud, leevendab ka hinge piinu.
Põnevat
  • Avastatud hiljuti, 1978 ning peamiselt leitakse Venemaalt
  • On oma nime saanud vene jõe Charo järgi
  • Usutakse, kui hoiad Tšaroiiti padja all, siis ei näe sa kunagi halbu unenägusid
Hoolitsemine
puhasta aeg-ajalt leige seebiveega. Lae kuuvalguses. Võid vahest õliga määrida.
Sobivus tähtkuju järgi
kaljukits, skorpion