Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Müügitingimused

VEEBIPOOD: TELLIMINE JA SAATMINE

Mis siis, kui veebipood näitab, et ehe on otsas?

Kui veebipood ütleb, et ehte staatus on "juba otsas", võib see tähendada üht kahest: et see ehe on juba leidnud perenaise või peremehe või on ta parasjagu kellelegi paariks päevaks broneeritud! Vahel võib ka vedada ning mõnda ehet on mitu, kuid tuleb arvestada, et varuehte jõudmine mõnest salalaekast veebipoodi võtab veidi aega. Igatahes julgustame Sind kindlasti meile oma soovidest kirjutama! Edasta oma kirjaga ka ehte juures olev salakood (vt Detailse Info alt) ning küsi või kiika nädala jooksul uuesti meie veebipoodi. Kui ehet oli vaid üks eksemplar ning see ongi läinud, siis eritellimusi meie veebipood paraku täita ei saa.

Kuidas pakiautomaadiga saatmine toimib?

Pakiautomaadi kasutada on imelihtne. Sa valid meie veebipoes, milline pakiautomaat Sulle sobib. Kui pakk on kohal, saabub Sulle telefonile SMS pakiautomaadi uksekoodiga. Pakiautomaadil on ekraan, mis juba Sind juhendab, millal ja kuhu SMSi teel saadud kood sisestada. Samamoodi toimub ehte mittesobimise korral tagastamine – hoia SMS alles, seal on tagasisaatmise kood!

Kui ruttu pakk saabub?

Kui Sa kasutad pangalinki ja tasud oma ehte eest kohe ostmisel, jõuab pakk Sinuni 2-3 tööpäeva jooksul (sõltub nädalapäevast). Omniva pakid jõuavad kohale hommikuti, Itella pakid jõuavad kohale õhtul. Kui Sul on erijuhtum – helista meie klienditeenindusse ja me anname endast parima, et Sulle sobiv lahendus leida.

Kas pakki saab ka mujale kui pakiautomaati?

Välismaale saatmiseks palun vali rippmenüüst õige riik ja me saadame paki tähitud kirjana. Kui soovid pakki lisatasu eest erandkorras kulleriga, siis ole hea ja võta meiega otse ühendust – leiame koos parima lahenduse!

Kuidas ehted on pakitud?

Hõbeehted saabuvad kaunis sametist kotikeses, kuldehted saabuvad ilusas kinkekarbis. Kui on vaja mõnda muud lahendust, helista ning me anname endast parima!

jewellery-package

TAGASTAMINE. KATKINE EHE. EHETE HOOLDUS

Mis siis saab, kui ehe mulle ei meeldi?

Ära üldse muretse, oleme teinud tellimise Sinu jaoks riskivabaks. 14 päeva jooksul alates tellimisest ostame ehted täiesti muretult tagasi (eeldusel, et need on kandmata ja terved). Ehk SAATMINE JA TAGASTAMINE ON ALATI TASUTA! Üldjuhul saame ehte kätte hiljemalt nädal pärast seda, kui oled paki teele pannud. Raha kanname tagasi ehte kättesaamisele järgneval päeval. Kiire, muretu ja turvaline!

Mida teha, kui ehtega midagi juhtub?
 • Kuna ehted on asjad, siis vahel võib ette tulla, et midagi siiski juhtub. Ära muretse, me oleme Sinu jaoks olemas ja leiame lahenduse.
 • Pakume garantiid, et kui ehtega kahe aasta jooksul midagi tootmisvea tõttu juhtub, kanname ise ehte parandusega seotud kulud.
 • Kui ehe läks Sinu süül katki, tule meie poodi või saada e-mail. Kui saadad ehte meile postiga, teeme endast parima, et see ära parandada. Paranduse kulud kannad Sina.
 • Kui me ei jõua ühisele arusaamisele, miks ehe katki läks, teostame ehtele kullassepa juures ekspertiisi.
Kuidas ehted tagasi saab saata?

Ehete tagastamine on lubatud 14 päeva jooksul paki kättesaamisest. Hoia alles saabumise SMS, kus on tagastamise kood. Ole palun hea ja pane ehe uuesti mullikilesse, et ta viga ei saaks. Võid kasutada sama mullikile ümbrikut, millega pakk saabus (pannes kleeplindiga ümbriku uuesti kinni), või kasuta uut mullikile ümbrikut. Vii pakk automaati, kasuta paki tagastamise funktsiooni, järgi ekraanile ilmuvaid juhiseid. SUL PALUTAKSE SISESTADA KOOD, MILLE SAID KOOS PAKI SAABUMISE SMS-iGA. Oleme tänulikud, kui saadad meile ka sellesisulisel e-maili, sest siis teame pakki oodata.

Millal tagastatud ehte eest raha tagasi saan?

Nii pea, kui oleme Sinu käest paki kätte saanud (See võib võtta kuni 1 nädal), teavitame Sind sellest. Järgmisel päeval pärast paki kättesaamist kanname raha tagasi.

Kuidas ehete eest hoolitseda?
 • Iga ehte lehel on pealkiri "Hoolitsemine". Sealt saad täpsed vihjed, mida oma ehtega füüsiliselt teha või mitte teha.
 • Energeetilise puhastuse ja väestamise jaoks vaata täpsemalt menüü peatükki hoolitsemine

KINKEKAART

Kuidas kinkekaarti kasutada?
 • Meil on olemas nii paberil kinkekaart – imekaunis käsitööna Indias valminud ümbrikus – kui ka elektrooniline kinkekaart, sh erineva kujundusega nii naistele kui ka meestele ja seda kõike Sulle sobivas summas.
 • Kinkekaardil on kood, mida aktsepteerivad nii meie veebipood kui ka füüsilised ehtepoed. Palun märka, et kinkekaarte ei ole kahjuks võimalik kasutada laatadel!
 • Kinkekaardi kehtivusaeg on 6 kuud.

WILDWOMANI EHTED: KVALITEET JA MÕÕDUD

Kas ehted, mida teie veebipood pakub, on ikka kvaliteetsed?

Meie veebipood ja üldse kõik meie ehtepoed pööravad väga suurt tähelepanu sellele, et müüksime ainult kvaliteetset kaupa. Kõigi meie ehete juurde märgime ehte materjali, mis on koos WildWoman Ehtepood nimemärgise templiga W löödud ka ehtele. Kõik ehted on läbinud mitmekordse kvaliteedikontrolli ning me vastutame kvaliteedi eest igati, sh vajadusel võtame enda kanda ka paranduse kulud (vt allpool küsimus ja vastus)!

Kas teie ehted on päris kividega?

99%s meie ehetest on päris poolvääriskivid. Juhul kui tegu on sünteetilise või toonitud kiviga, kirjutame selle eraldi välja. Ühtlasi teeme tihedalt koostööd Eesti Proovikojaga, kuhu pisteliselt viime igast ehtepartiist poolvääriskivid ja ehted testimisele. Testitud ehted, millel on Eesti Proovikoja plommi ja silt, on veebipoes eraldi märkega tähistatud.

veebipood-roosa-kvarts

Kõige tähtsam on aga see, et WildWomani hõimu naised on kõik läbinud gemmoloogia (ehk kivi- ja kristalliteaduse) koolituse. Ehtepoe juhid Marika ja Mairi on läbinud lisaks GIA ehk Gemmology Institute of America gemmoloogia kursused, kõik teised töötajad on koolitatud Eesti Proovikoja poolvääriskivide kursusel.

Kuidas ma tean, et see kristall on minu jaoks õige?

Meie veebipood võimaldab valida ehteid nii mõju kui ka tähtkuju järgi, samuti saad kasutada esilehel oleva vahva kristallikaruselli abi. Loe siit, millist mõju omavad erinevad poolvääriskivid ja kristallid. Või proovi kristallikarusselli, klikkides alloleval pildil.

veebipood-kristallikarusell

Aga – Sa oled ju naine! Alusta vast lihtsalt sellest, et hingad sügavalt sisse ja välja, oled kohal oma kehas ja hetkes ning usaldad! Tegelikult Sa tead, millist ehet Sa vajad. Sind võib paeluda täiesti ootamatu ehe ja/või kristall. Mingil põhjusel ei saa Sa teda endal meeltest, mingil põhjusel ei saa Sa lihtsalt temalt silmi... Isegi, kui Sa teda katsuda pole saanud, siis tahad Sa seda ehet ikka ja jälle veebipoes silmitseda... Selliselt tunnetades võid olla kindel, et ükskõik kas sellest tuleb pikk või lühike armulugu – Sul on just selle kivi, just selle ehte tuge ning energiat praegusel perioodil vaja. Meie veebipood pakub tasuta saatmist ja 14 päeva jooksul tasuta tagastamise võimalus. Telli ehe endale koju ning veendu tema ilus ja sobivuses ise!

Kas kõik teie poed, sh veebipood pakuvad sama valikut?

Meie ehted on unikaalsed ning seetõttu saadaval väga piiratud koguses. Meie kõigis poodides on täiesti erinev ehtevalik. Veebipoe ehted ei pruugi olla olemas kõigis poodides.

Kuidas ma tean, kui suur on ehe?
 • Iga ehte lehel on pealkiri "Detailne info", kus all on kirjas toote mõõdud.
 • Iga toote juures on modelliga foto, kus Sa näed ehet inimese küljes. Fotol klikates on fotot võimalik suurendada.
 • Käeketi puhul on lihtne: vaatad käeketi pikkust (osad on võimalik kinnitada erinevates mõõtudes) ning mõõdad ära oma randme ümbermõõdu.
Kuidas ma tean, mis on minu sõrmuse suurus?

Sõrmuste puhul on kõige lihtsam, kui käid meie ehtepoes või kullassepa juures ning lased oma sõrme suuruse ära mõõta. Kodus võid kasutada ka meie õpetust, kuidas saada teada sõrmuse suurus, või allolevat tabelit:

Sõrmuse suurusSõrme ümbermõõt (mm)
15,0 47,1
15,5 48,7
16,0 50,2
16,5 51,8
17,0 53,4
17,5 55,0
18,0 56,5
18,5 58,1
19,0 59,7
19,5 61,2
20,0 62,8
20,5 64,4
21,0 65,9
21,5 67,5
22,0 69,1
22,5 70,7

Sõrmuste puhul palun arvesta, et laiema sõrmuse puhul võta vähemalt pool numbrit suurem suurus.

Kuidas ma tean, kui pikka ketti osta?
Keti pikkuse valimise abistaja