Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Tahutud ametüstiga kullast ripats

Juba otsas
Salakood
GP128
Juba otsas!
375 €
Tagasi

Lugu ja vägi

Ametüst on pealt poolt tahutud ning mängleb päikese käes justkui värske sireliõis, kus viis õnne toovat kroonlehte. Selle kauni ja läbikumava ametüsti ümber on lihtne karestatud pinnaga kullast raam, kuid millel ei puudu siiski naiselik ja elegantne iseloom. Ametüsti lillas värvuses on ühinenud taeva ja hinge sinine ning maa ja vere punane värv. Ta on hingekivi, mis vaigistab meele ja avab ukse vaimsesse maailma. Müstikute kivina toob ta endaga kaasa rahu ja tasaskaalu. Luba oma intuitsioonil ennast juhtida. NB! Kuldripatsile on tehtud Eesti Proovikojas kullaproov ja märgistatud 585 proovimärgisega. 

Tähtkuju: jäär, lõvi, ambur, veevalaja, kalad.

Loe veel selle kristalli kohta: Ametüst

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: GP128
Kaal (gramm): 4.7900
Kivi: Ametüst
Põhimaterjal: Kuld, proov 585
Ehte laius: 24 mm
Pikkus koos kinnitusega: 35 mm

Hoolitsemine

Ametüst

Paar korda kuus voolava vee all saad kristalli maha laadida. Puhastamiseks pese leige seebiveega, kuivata pehme lapiga. Ametüst ei talu kõrget temperatuuri – näiteks pikalt päikese käes lesimist, kuuma vett, söögitegemise aurusid, sauna, kuna võib siis oma värvi kaotada. Väldi kodukeemia ja parfüümidega kokkupuudet, küll võib teda aga toiduõliga harva õlitada. Ole temaga õrn, sest ametüst võib hoobi tagajärjel lihtsalt praguneda.

  • Eriti õrn
  • Armastab vett
  • Ei talu päikest ja kuuma
  • Ei talu kodukeemiat sh parfüüme
  • Tahab imetlust
  • Puhasta leige seebiveega
Näita rohkem
TASUTA transport al 35 € ostust
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
9 a tegutsenud ettevõte