Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Sõrmus paaridele (Hõbe kullaga)

Laos
Salakood
GR184
Tavahind 94 € 94 €
Tagasi
Millise suurusega sõrmus mulle sobib?

Ehtest lähemalt

Vanadel aegadel usuti, et kuld pikendab eluiga, annab tervist ja jõudu. Samu omadusi omistatakse ka hõbedale, mis on sel korral enda embusesse saanud luksusliku kulla. Kulda peeti väga hinnaliseks ka seetõttu, et selle abil võis vabaneda paljudest tõbedest. Kulla abil saab parandada oma enesetunnet ja meeleolu, hõbe aga kuivatab ja tervendab. Piisab, kui aeg-ajalt kanda kuldehteid, et paraneks naha seisund, mälu ja intellekt. Kuld aitab tugevdada südant ja immuunsüsteemi. Abielusõrmusel on aga eriline energia — see harmoniseerib abikaasadevahelisi suhteid ning kaitseb neid kõige eest, mis võiks abielu hävitada. NB! Sõrmusele on tehtud Eesti proovikojas kullaproov ja märgistatud 585 proovimärgisega.  

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: GR184
Kaal, gr (kõrvarõngastel paari kaal): 0.001000
Põhimaterjal: Hõbe 925 (nikli-vaba) ja Kuld 585
Kivi: Ilma kivita
Sõrme peale jääv osa: 5mm
Pakend: TASUTA luksuslik sametsisuga nahast kinkekarp
Näita rohkem

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
TASUTA transport Eestis
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
tegutseme 2010 aastast