Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

"Pöörane tõmme" hõbeehted sõnumiga kinkekarbis – komplektina 140,40 €

Imetore kink endale või sõbrale!

Laos

Salakood
SET5
Tagasi
"Pöörane tõmme" hõbeehted sõnumiga kinkekarbis – komplektina 140,40 € sisaldab:
"Pöörane tõmme" hõbekõrvarõngad   (tavahind 85 € )
Millise suurusega sõrmus mulle sobib?
Tasuta nahast kinkekarp sametsisuga   (tavahind 0 € )
Kleebis "Oled mulle Kallis"   (tavahind 1 € )
Kinkekott   (tavahind 1 € )

* Kohustuslikud väljad

Kokkuvõte

  Laos

  140,40 €
  Hind eraldi ostes: 156 €

  Lugu ja vägi

  Kinki on imetore saada, aga ka imetore teha! Et kinkida oleks lihtsam, oleme kokku sobitanud ilusa komplekti ja sättinud selle juba kinkekarpi ja kotti, kus ka ilus sõnum juures. Kõik see on omakorda soodsama hinnaga kui üksikuid ehted kokku.

  Kogu Universumis ei ole võimsamat jõudu kui see vastastikune külgetõmme, mis tirib teineteise poole Naist ja Meest. Ja see energia, mis kauaoodatud ühinemisest sünnib... Ohhh! Ehtekomplekt "Pöörane tõmme" just sellest külgetõmbest räägibki.

  Eriline ehe on isikupära väljendus!

  Näita rohkem

  Detailne info

  Salakood: SET5
  Kivi: Ilma kivita
  Põhimaterjal: Taaskasutatud 925 hõbe
  Näita rohkem

  Hoolitsemine

  Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
  Hoolitse oma ehte eest!
  Näita rohkem
  TASUTA transport Eestis
  14 päeva jooksul TASUTA tagastus
  Pakitud sametist kinkekotti
  2 a garantiid kõigil ehetel
  tegutseme 2010 aastast