Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Reguleeritav hõbekett

Muudetav suurus!
Laos
Salakood
CH32342
60 € - 65 €
Tagasi

Lugu ja vägi

Reguleeritav hõbekett on WildWomanite totaalne lemmik. Seda saab kanda endale sobivas pikkuses (reguleeritav silikooniga piduri abil) või ainult keena - libistades pika keti-saba dekolteesse või seljale. Sobib imelliselt kõigi sileda ääre ning moodsama joonega ripatsitega.

Universaalne kett, mida saad kanda iseseisva kaelakeena või sättida ripats dekolteesse erinevale kõrgusele. NB! Esimene foto on näidis, õige keti struktuur järgmistel fotodel.

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: CH32342
Kaal, gr (kõrvarõngastel paari kaal): 0.001000
Põhimaterjal: 925 Hõbe (Nikli-vaba)
Kivi: Ilma kivita
Pikkus: -80cm
Keti paksus: 2mm
Pakend: TASUTA Sametist kinkekott
Näita rohkem

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
TASUTA transport Eestis
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
tegutseme 2010 aastast