Paberil ja ümbrikus talvine kinkekaart

15 €
Laos
Salakood
KK005
Tagasi
Kui naine ütleb, et ta ei soovi kingituseks midagi, siis tegelikult unistab ta enamasti just imekaunitest ehetest! Kingi oma kallile emale või tütrele või sõbrannale või kallimale jäädav ja väärtuslik mälestus! Kinkekaardi summa saad ise valida (kui ei leia rippmenüüst sobivat summat, kirjuta meile sales@wildwoman.ee). Kinkekaart on vahvalt kolmeks volditav (tekst on paigutatud veidi teisiti, kui fotol). Meie pakime kinkekaardi imekaunisse India käsitööümbrikusse. Kinkekaardil on kood, mida saab kasutada nii veebipoes kui ka meie poodides. Kinkekaart kehtib 6 kuud. Kinkekaart jõuab pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul, sõltub tellimise ajast. Kui Sul on vaja kiiremat lahendust, vali elektrooniline kinkekaart, mille saadame Sulle e-mailile: www.wildwoman.ee/kink/elektrooniline-kinkekaart

Lugu ja vägi

Kui naine ütleb, et ta ei soovi kingituseks midagi, siis tegelikult unistab ta enamasti just imekaunitest ehetest. Kingi oma kallile emale või tütrele või sõbrannale või kallimale jäädav ja väärtuslik mälestus!

Kinkekaardi summa saad ise valida (kui ei leia rippmenüüst sobivat summat, kirjuta meile sales@wildwoman.ee). Kaart on vahvalt kolmeks volditav (tekst on paigutatud veidi teisiti kui fotol). Meie pakime kinkekaardi kaunisse India käsitööümbrikusse. Kinkekaardil on kood, mida saab kasutada nii veebipoes kui ka füüsilises poes. Kinkekaart kehtib 6 kuud.

Kinkekaart jõuab pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul sõltuvalt tellimise ajast. Kui Sul on vaja kiiremat lahendust, vali elektrooniline kinkekaart, mille saadame Sulle e-mailile.

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: KK005
Kaal (gramm): 1.0000

Hoolitsemine

Näita rohkem
Tasuta transport al. 35€
TASUTA tagastamine 14 päeva jooksul
Pakitud sametist kinkekotti
2 aastat garantiid
7 aastat tegutsenud ettevõte