Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Nikerdustega punutud hõbekett

Laos
Salakood
CH207
Tavahind 263 € 263 €
Tagasi

Ehtest lähemalt

Kaunis hõbekett dekoratiivsete nikerduste ning karabiinhaagiga. Piisavalt iseseisev, et kaunistada Su kaela ripatsita, piisavalt tugev, et sobida kokku ka suuremate ehtekaunitaridega ning loomulikult on temas piisavalt temperamenti, et sobida kokku ka detailselt nikerdatud ripatsitga.

 

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: CH207
Kaal, gr (kõrvarõngastel paari kaal): 41.910000
Põhimaterjal: 925 Hõbe (Nikli-vaba)
Kivi: Ilma kivita
Keti paksus: 4mm
Pakend: TASUTA Sametist kinkekott
Näita rohkem

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
TASUTA transport Eestis
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
tegutseme 2010 aastast