Mustade vaigutriipudega meestesõrmus

80 €
Laos
Ainult 2 järel
Salakood
MR139 (22)
Tagasi

Minimalistlik ja stiilne sõrmus, mille keskel olevad mustad triibud on valatud vaigust. Sobib kandmiseks nii igapäevaselt kui ka erilistematel puhkudel. 

Lugu ja vägi

Minimalistlik ja stiilne sõrmus, mille keskel olevad mustad triibud on valatud vaigust. Sobib kandmiseks nii igapäevaselt kui ka erilistematel puhkudel. 

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: MR139 (22)
Kaal (gramm): 17.1000
Kivi: Ilma kivita hõbeehted
Põhimaterjal: Hõbe, proov 925
Sõrmuse Suurus: 22
Sõrme peale jääv osa: 12 mm

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
Tasuta transport al. 35€
TASUTA tagastamine 14 päeva jooksul
Pakitud sametist kinkekotti
2 aastat garantiid
7 aastat tegutsenud ettevõte