Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!
WildWoman

Wildwoman – mõne jaoks ehk lihtsalt ehtefirma, aga meie jaoks absoluutselt pöörane teekond!

See on lugu kahest õest, Marikast ja Mairist, kes üksteisest täiesti sõltumatult ühel heal päeval pakkisid oma edukad konsultatsiooniärid kokku, läksid maailma rändama ja lõpetasid... ehtedisaineritena.

Kuidas see kõik algas?

See lugu algas 2009. aastal Balil, kui üks selgeltnägija Marikale absoluutses veendumuses deklareeris: „Marika, Sa oled ehtedisainer. Ühel heal päeval on Sul suur ehtefirma.“

Aga läänemaailmas me oleme harjunud endale palju piire seadma, katsetusi ja lihtsalt lustimist keelama, sest „ega need asjad nüüd ikka päris nii ka ei käi“. Nii oli ka Marikale selgeltnägija ennustus disaineriks saamisest lihtsalt üks tore nali.

Aga siis... hakkas Marika joonistama. Ja varsti oli tal lauasahtlis uhke ports ehtejooniseid. Ja siis sattus ta teele noor ja andekas hõbedameister. Ja siis olid juba esimestest joonistustest saanud päris ehted, ja siis, väga lühikese aja pärast, olid need ehted maha ka müüdud ja küsiti lisa.

Varsti liitus Marikaga tema inspiratsioonirännakutel ka Mairi ja õdedest said partnerid. Tänagi on Marika ja Mairi Wildwomani süda ja hing. Mairi on mõistus ja Marika on tunded. Mõlemad on disainerid ja mõlemaist on saanud kõrgeltharitud gemmoloogid.

Miks me teeme seda, mida me teeme?

Wildwoman ei ole meie jaoks ainult ehted.

See on väljakutse. Võimalus endale tõestada – me saame hakkama, elu on meie enda kätes.

Me saame hakkama hoolimata väga tõsistest takistustest nagu näiteks esmaspäevane paha tuju või sõber, kes „sõbralikult“ küsib „kas tõesti arvad, et saad sellele ärile jalad alla?“. Saame hakkama hoolimata sellest, et me polegi nii perfektsed emad kui kõik teised emad on. Saame hakkama hoolimata sellest, et peentest moeajakirjadest jääb mulje, et stiilist ja trendist teab keegi teine alati rohkem. Saame hakkama hoolimata sellest, et hõbeda hinnad tõusevad pidevalt, et allhankija ei pea lubadustest kinni ja et džinnikokteilid linna parimas baaris on kõike muud kui parimad. Jah, paha lugu küll, aga ikka saame hakkama. Ja naudime seda teekonda!

Me väga loodame, et oma eeskujuga julgustame kõiki naisi uskuma, et ka nemad saavad hakkama. Et nad siis ühel heal päeval omakorda julgustaks meid, kui meil horisont silmapiiril mingil põhjusel uduseks kiskuma hakkab.

Millesse me usume?

Me oleme 100%liselt veendunud, et:

  • Ükskõik, mis valik seisab me ees, tuleb unustada karta.
  • Mitte ainult meie, vaid iga naine peaks elama täiel rinnal, katsetama uut ja mitte lubama piiridel ja rutiinidel oma elu igavaks muuta.
  • Mitte keegi, isegi mitte meie ei tohiks jääda selliste rumalate lausete lõksu nagu „Nii ikka ei peaks...“, „Sa ju ei oska seda...“, „Naised ikka nii ei tee...“, „Sinu vanuses ikka sellist asja ei tasuks...“ jne jne jne.
  • Alati, me kordame A-LA-TI tuleb hoida, hellitada ja valla päästa oma mängulusti.

Mida me teeme?

Nüüd jõuame tagasi selleni, mis on Wildwomani tuumaks – ehted.

Wildwomani ehtevalik on sama kirev kui elu, siit leiab kõike. Siiski, mitte päris kõike. Siit leiab ainult naturaalseid materjale - hõbedat, grammike kulda, haruldasi ja vähem haruldasi vääriskive, pärle. Meie oma loodud disaini. Ehteid, mis on loodud ajas kestma.