Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

WildWoman Ehtehõim

WildWoman

WildWoman ehtehõimu liikmeks võib saada igaüks, kes armastab end eriliseks ehtida. Liitu hõimuga siin! Mõned ehtehõimu liikmed on aga nii suureks meie sõbraks saanud, et veedavad kõik oma päevad selles ehtelummuses askeldades. Saa tuttavaks Vägevate Naistega, tänu kellele WildWoman koos seisab!

WildWoman Ehtehõimus toimetavad ehetega:

Marika MARIKA – esimene WildWoman, LOOJA

Marika tõdeb ikka ja jälle, et isegi pärast kõiki neid aastaid ehtemaailmas tegutsemist ei ole ta kirg ehete vastu väiksemaks jäänud – kreemika India kuukivi, suured türkiisid ning antiiksed ehted nohistab ta ruttu enda ehtelaekasse veel enne, kui teised neid näevad.

Inimesena on Marika avatud ja soe, suurepärane suhtleja. Ta kuulab, märkab, inspireerib ja innustab. Marikast voogab tohutu sisemine loov jõud, mis sunnib teda sättima ehteks kokku kõige efektsemad kivid ja joonistama valmis kõige pöörasemad ehtedisainid. Ta on üks müstiline naine, WildWoman selle kõige algsemas ja ürgsemas tähenduses.

Mairi MAIRI – JUHT

Mairi lihtsalt jumaldab roosat kvartsi ja labradoriiti. Nende kivide tingimusteta armastuse ja salapärase naiselikkuse vägi temast kiirgabki. Kindla käe ja säravate silmadega suunab ta WildWomani ehtevankrit, täites samal ajal nii vedaja, innustaja kui ka rajaleidja rolli.

Eluterve tarkus, positiivsus ja huumor – just need on sõnad, mis Mairit kõige paremini iseloomustavad. Ta on julge strateeg ja otsustaja, kes samas sooja südamega märkab, kuulab ja hoiab. Mairi mitmekülgsus ja jõud tunduvad lõputuna, ta on üks paganama särav ja vägev WildWoman.

Anu ANU – TURUNDAJA

Kui Anu peaks valima ühe ehte, mida tööl kanda, oleks seal topaasi ja kuukivi ja rohelist ametüsti. Topaas tuleks appi õigeid sõnu valima, kuukivi vaistu teravdama ja ametüst selleks, et maailma ja selle hoovusi paremini mõista.

Targa naisena teab WildWoman Anu hästi, et koostegemises peitub jõud ja igaühel on mängida oma osa. Tema roll on tuua meie veidi metsikuvõitu naistehõimu süsteemsust ja täpsust. Imetlusväärselt kombineerib ta enda töös loovust ja ratsionaalsust, mõnusat konkreetsust ja naiselikku pehmust.

Kadiriin KADIRIIN – FOORUMI EHTESALONGI PERENAINE

Kadiriin on energiasäde! Ta on justkui väike elektripusa, mis pillub sädemeid igas värvis ja see peegeldub ka ehtevalikus – ühel päeval on ta küljes helge-hele akvamariin, teisel päeval kirgas kristall, kolmandal merevaik ning neljandal hoopis muud. Tema ehted peavad sobima just selle tundega, mis tal täna on!

Kadiriin on selline inimene, et kui Sa teda näed, siis sa lihtsalt tahad temaga jutustama jääda. Ta on särasilmne ja soe hing. Temaga kohtudes on kohe tunne, et tunned teda juba terve elu. Mõnusasti juttu ajades möödub aeg kiiresti ja Sa ei märkagi, kui Su ehe on poleeritud, pakendatud ja valmis Sinuga koju tulema. :)

MERLE – FOORUMI EHTESALONGI PERENAINE

Merle on eluaeg ehteid jumaldanud, aga üle kõige armastab ta küllusliku Bali hõbepitsi. Nii ei jäänudki tal muud üle kui WildWomanisse tööle tulla, sest meil on nende imeliste sisselõigetega ning kullaornamentidega ehete paradiis!

Abivalmis, armsa ja õrnalt naiseliku hingena on Merle samal ajal kuninganna moodi väärikas. Tema teadmised ehetest ja nende hooldusest on põhjalikud, nii et ta on Sulle imeliseks nõuandjaks. Avatud ja sooja olemisega kuulab ta Sind ning ta peen stiilitunnetus lubab leida ideaalselt sobiva ehte.

KES ON WILDWOMAN ehk ÜRGNE NAINE VÕI METSIK NAINE
Tead ju sellist naist, kellele tahtmatult möödudes järgi vaatad. Temast kiirgab lummust, mida ei saa seletada aga mis tekitab temaga kohtudes ürgse tukse.. Temas on koos vastupandamatu tugevus ja õrnus, kirg ja harmoonia, avatus ja salapära… Ta on julgenud läbi käia keeruka teekonna iseendani ning lõpuks jõudnud kohale – saanud päris iseendaks. See päriselt ise olemine on vastupandamatult stiilne - magneetiline ja lummav. Sellisele naisele ei lähe korda teiste arvamus, vaid ta ehib ja elab iseendale! Wildwomani ehted ei ole moe- ja massikaup. Ta on ajatu ja isikupärane ja eriline – need on sellised ehted, mis ei lähe kunagi moest ning mida südamerahuga saad oma lastele pärandada.
KUIDAS SÜNDIS EHTEBRÄND WILDWOMAN?

WildWomani loojateks on kaks Saaremaa juurtega õde, kelle elud on kulgenud sarnast rada pidi. Töötamine konsultatsioonifirmas, kontoritööst küll saamine, laia maailma pikale reisile minek ja uute väljakutsete otsimine... ja enda jaoks ehtemaailma leidmine. Vanem õde Marika, käis selle protsessi varem läbi, noorem Mairi tema järel.

Suureks tõukeks oli rännakutel Indoneesiasse Bali saarele pidama jäämine. Marika oli otseloomulikult Bali hõbedapoodides pead ja oma viimast reisiraha ehete alla panemas... aga elumuutvaks osutus hoopis aastal 2009 käik selgeltnägija juurde, kes teatas Marikale täie veendumusega: “Marika, Sina oled ehtedisainer. Sul saab olema suur ehtebränd!” Marika oli sellest “uudisest” täiesti šokis, sest ta ei olnud kunagi selle peale tulnud, et ehtearmastustest võib ka uus töö või hobi saada. Me läänemaailmas oleme harjunud end piirama oma oskustega. Tol hetkel tundus see Marikale nagu suur nali, sest ta ei osanud joonistadagi. Aga ta hakkas lihtsalt peale ning kõik muu juhtus iseenesest – äkki olid tal joonised, äkki oli leitud noor ja võimekas hõbedasepp, valmisid esimesed disainid ning toimusid ka esimesed müügid. Kõik see juhtus aastal 2010.

Nimi WildWoman kummitas Marikat juba mõnda aega, aga kui ta esimesed ehtekotikesed tellis, kuhu lasi prooviks WildWoman peale kirjutada, oli ka klientide reaktsioonidest selge, et see ongi SEE. Samal ajal oli ka noorem õde Mairi juba maailmarännakut alustanud. Alati, kui Marika läks ehteotsingule, sattis Mairi oma tee sinnasamma ning mõtles kogu hingest kaasa. Kui Mairi 2014. aastal reisilt tagasi tuli, oli juba selge, et edasi jagatakse seda kirge üheskoos.

Hõbedaseppade loomingu austajatest on tänaseks saanud lisaks ka gemmoloogia (kristalliteadus) huvilised, USAs on läbitud kaks pikka gemmoloogia kursust. Mõlemad õed on kirega asja kallal!

Pikemalt on Marika ja Mairi WildWomani sünniloost kirjutanud meie blogis.

KUIDAS WILDWOMANI EHTED SÜNNIVAD?

Õdede kirg reisida ei ole kuskile kadunud – nad kohe ei oska teisiti kui seiklusi taga ajada. Nii käivad õed mööda maailma ning otsivad ja koguvad ja toovad koju kõik ägedad ja vägevad ja autentsed ehted. Nii on meie valikus ehteid Indoneesiast, Indiast, Marokost, Mehhikost, Türgist, Venemaalt, Taist, Armeeniast, Keeniast jne. Ehk ühtpidi jõuavad meie kollektsiooni üksikeksemplarid maailma kõige ägedamate hõbedameistrite käsitöölaegastest.

Aga kuna õdedele meeldivad väga ka kristallid, siis käivad nad aastas vähemalt korra kivijahil. Ükshaaval otsitakse kokku erilisimad ja vahvamad kivid ning luuakse nendest päris iseenda disainitud ehtekollektsioon, mida hellitavalt kutsume Hulluks Naiseks ehk CrazyWoman Ehtekollektsioon. Marika ütleb, et CrazyWoman on veidi nagu protest Põhjamaa minimalismi vastu – asümmeetriline, keskmest väljas, üle võlli, veidi kiiksuga – täpselt sellisele hingele, kes tahab midagi erilist!

MIKS ME SEDA TEEME?
Meie väike WildWomanite ehtehõim lihtsalt ei saa ilma eheteta elada – me armastame hõbeda helki ja kulla soojust, armastame erinevaid disaine ja meid on võlunud maagilised kristallid. Meile meeldib ennast sättida ja meile meeldib seda Päris Sind näha ning just Sinu eripära ehetega rõhutada. Ja te ei kujuta ette, kui palju me sellest tagasi saame! Naiste enesekindluse ja –usu, ilu ja veetluse, tänulikkuse, sära ja kire! Neid lugusid on lihtsalt lõputult...
MIDA MEIST ARVATAKSE?

Janela Tähepõld-Tammert

Imelised ehted ja ülikiire saatmine :) Tänu teile olen oma ehtekarpi soetanud mitmed kaunitarid ja ei taha enam kanda suvalisi helmeid, vaid iseloomuga ja päris ehteid. Aitäh!

Cerli Kruus

Pood, kus tunned end hubaselt nagu paksus samblametsas, ning sõbra leiad kohapealt, kelle käest arvamust küsida. Lihtsalt imeline.

Ele Kõlar

Armsatelt naistelt armsatele naistele... teie juures on hea... imetlen alati teie fotosid ja turundust... kirg teeb võimetuks :)..

Helle Gern

WildWoman Ehted on ilmeksimatult äratuntavad, see on tõesti selline hõimutunne, kui näed mõnda naist neid ehteid kandmas. Erilised ja väega!

TAHAD MEILE TÖÖLE TULLA?
  • Kui Sa tunned, et meil on ühine kirg...
  • Kui Sa tunned, et oled valmis ise mõtlema ja vastutama...
  • Kui Sa tunned, et Sul on ideid, kuidas ja mida paremaks saaks teha ning teisi õnnelikumaks muuta...
Võta ühendust mairi@wildwoman.ee