Meist

KES ON WILDWOMAN ehk ÜRGNE NAINE VÕI METSIK NAINE
Tead ju sellist naist, kellele tahtmatult möödudes järgi vaatad?! Temast kiirgab lummust, mida ei saa seletada, aga mis tekitab temaga kohtudes ürgse tukse. Temas on koos vastupandamatu tugevus ja õrnus, kirg ja harmoonia, avatus ja salapära. Ta on julgenud läbi käia keeruka teekonna iseendani ning jõudnud lõpuks kohale, saanud päris iseendaks. See päriselt ise olemine on vastupandamatu ja stiilne, magneetiliselt lummav. Sellisele naisele ei lähe korda teiste arvamus. Ta ehib ennast ja elab vaid iseendale. WildWomani ehted ei ole moe- ega massikaup. Meie ehted on ajatud, isikupärased ja erilised. Need on sellised ehted, mis ei lähe kunagi moest ning mida saab südamerahus oma lastelastele pärandada.
KUIDAS WILDWOMANi EHTEBRÄND SÜNDIS
WildWomani loojateks on kaks Saaremaa juurtega õde, kelle elud on kulgenud sarnast rada pidi. Töötamine konsultatsioonifirmas, kontoritööst küll saamine, laia maailma pikale reisile minek ja uute väljakutsete otsimine... ja enda jaoks ehtemaailma leidmine. Vanem õde Marika, käis selle protsessi varem läbi, Mairi järgi. Suureks tõukeks oli aga rännakutel Indoneesias, Bali saarele pidama jäämine. Marika oli otse loomulikult Bali hõbeda poodides pead ja oma viimast reisi raha ehete alla panemas.. aga elumuutvaks osutus hoopis aastal 2009 käik selgeltnägija juurde, kes teatas Marikale täie veendumusega, et “Marika, Sina oled ehtedisainer. Sul saab olema suur ehtebränd”. Marika oli sellest “uudisest” täiesti šokis, sest ta ei olnud kunagi selle peale tulnud, et ehtearmastustest võib ka uus töö või hobi saada. Oleme läänemaailmas harjunud end piirama oma oskustega ning tol hetkel tundus Marikale see suur nali, sest ta ei osanud joonistadagi. Aga ta hakkas lihtsalt peale ning kõik muu juhtus iseenesest – äkki olid tal joonised, äkki oli tal leitud noor ja võimekas hõbedasepp, valmisid esimesed disainid ning toimusid ka esimesed müügid aastal 2010. Wildwomani nimi kummitas Marikat juba mõnda aega, aga kui ta esimesed ehte kotikesed tellis, kuhu lasi prooviks niisama WildWoman peale kirjutada, oli ka klientide reaktsioonidest selge, et see ongi see. Samal ajal oli noorem õde Mairi nüüd juba reisil ning alati ühines Marikaga ehte otsingutel ning mõtles kogu hingest kaasa. Kui 2014 aastal Mairi reisilt tagasi tuli, siis oli selge, et edasi jagatakse seda kirge üheskoos. Hõbedaseppade loomingu austajatest on tänaseks saanud ka lisaks gemmoloogia (teadus kristallidest) huvilised, läbitud on USAs kaks pikka gemmoloogia kursust. Mõlemad õed on kirega asja kallal. Marika ja Mairi Marika ja Mairi
KUIDAS WILDWOMANI EHTED SÜNNIVAD
Õdede kirg reisida ei ole kuskile kadunud – nad kohe ei oska teisiti, kui seiklusi taga ajada. Nii käivad õed mööda maailma ning otsivad ning koguvad ja toovad koju kõik ägedad ja vägevad ja autentsed ehted. Nii on meie valikus ehteid Indoneesiast, Indiast, Marokost, Mehhikost, Türgist, Venemaalt, Taist, Armeeniast, Keeniast jne. Ehk ühtpidi jõuavad meie kollektsiooni üksikeksemplarid maailma kõige ägedamate hõbedameistrite käsitöö laegastest.
Aga kuna õdedele meeldivad väga ka kristallid, siis käivad nad aastas vähemalt korra kivi-jahil. Ehk ükshaaval otsitakse kokku erilisimad ja vahvamad kivid ning luuakse nendest päris iseenda disainitud ehtekollektsioon, mida me hellitavalt kutsume ”Hulluks Naiseks” ehk “CrazyWomaniks”. Marika ütleb, et CrazyWoman on veidi nagu protest Põhjamaa minimalismi vastu – CrazyWoman on asümmeetriline, keskmest väljas, üle võlli, veidi kiiksuga – täpselt sellisele hingele, kes tahab midagi erilist! Marika ja Mairi Keenias
MIKS ME SEDA TEEME
Meie väike Wildwomanite naistehõim lihtsalt ei saa ilma eheteta elada – me armastame hõbeda helki ja kulla soojust, me armastame erinevaid disaine ja me oleme võlutud kristallide maagiast. Meile meeldib ennast sättida ja meile meeldib Seda päris Sind näha ning just Sinu eripära ehetega rõhutada. Ja te ei kujuta ette, kui palju me tagasi sellest saame! Meie wildwomani ehtehõimu naiste enesekindluse ja –usu, ilu ja veetluse, tänulikkuse, sära ja kire! Neid lugusid on lihtsalt lõputult...
MIDA MEIST ARVATAKSE

Janela Tähepõld-Tammert

Imelised ehted ja ülikiire saatmine :) Tänu teile olen oma ehtekarpi soetanud mitmed kaunitarid ja ei taha enam kanda suvalisi helmeid, vaid iseloomuga ja päris ehteid. Aitäh!

Cerli Kruus

Pood kus tunned end hubaselt nagu paksus samblametsas, ning sõbra leiad kohapealt kelle käest arvamust küsida. Lihtsalt imeline.

Ele Kõlar

Armsatelt naistelt armsatele naistele... teie juures on hea... imetlen alati teie fotosid ja turundust... kirg teeb võimetuks :)..

Helle Gern

Wildwomani ehted on ilmeksimatult äratuntavad, see on tõesti selline hõimutunne, kui näed mõnda naist neid ehteid kandmas. Erilised ja väega!!

TAHAD MEILE TÖÖLE TULLA
  • Kui sa tunned, et meil on ühine kirg
  • Kui sa tunned, et sa oled valmis ise mõtlema ja vastutama
  • Kui sa tunned, et sul on ideid, kuidas ja mida paremaks saaks teha ning teisi õnnelikumaks
Võta ühendust mairi@wildwoman.ee