Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

"Medium Basic" Kõrvarõngad/Baasid, Rodeeritud

Laos
Salakood
E32841
See ehe on valmistatud taaskasutatud hõbedast
See ehe on valmistatud käsitööna
Tavahind 39 € 39 €
Tagasi

Ehtest lähemalt

Lihtsad kõrvarõngad, millega võid magada või trennis käia. Aga neil on üks salavägi. Nimelt võid sa nad nipsust muuta kõrvarõngasteks, mis sobivad isegi õhtukleidi juurde. Ah, et kuidas? Nii, et valid neile juurde sobivad naturaalsest poolvääriskivist otsad. Klassikalise maitsega naised valivad kõrvarõnga ripatsite hulgast ühesugused, veidi metsikuma hingega naised valivad ripatsi otse hulgast kaks või enam erineva kiviga otsa, mis kokku moodustavad vallatu kõrvarõnga paari. See on tõeline vääriskivi mäng. Elu mäng.

Eriline ehe on isikupära väljendus!

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: E32841
Kaal, gr (kõrvarõngastel paari kaal): 3.880000
Põhimaterjal: Rodeeritud 925 hõbe (nikli-vaba ja ei tuhmu)
Kivi: Ilma kivita
Pikkus: 19 mm
Ehte laius: 19 mm
Pikkus koos kinnitusega: 18 mm
Keti paksus: paksus 3,5 mm
Kõrvarõnga kinnitus: Rõngad
Pakend: TASUTA Sametist kinkekott
Näita rohkem

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
TASUTA transport Eestis
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
tegutseme 2010 aastast