WildWoman

WildWomani lugu

Libistan musta oonüksiga sõrmuse omale sõrme... Piisab vaid hõbeda ja kivi puudutusest, kui selg sirutub iseenesest, näole ilmub seletamatu enesekindlus ning käed teevad graatsilisi liigutusi Tunnen end imetlusväärse naisena… Mäletan siiani seda esimese “päris” ehte kandmise tunnet ja mõju.

Ehted on mind alati magnetina võlunud ning tundub, et see seletamatu tõmme on naiste alateadvuses laiemalt levinud. Puruvaeses India külakeses, glamuurses suurlinnas või tsivilisatsioonist eemaldanud Amazonase džunglis – ehteid kantakse igal pool. Eesti ehtelugu uurides selgub, et isegi meie tagasihoidlikud põhjamaa esiemad kandsid kive, kihvu ja helmeid juba 5000 aastat tagasi. See ei ole edevuse tunnusjooneks, vaid enam kui ilu pärast, hinnati ehteid vanades kultuurides just nende väe, jõu ja kaitsemaagia tõttu. Ilmselt tead sinagi seda tunnet, kuidas poe vitriinis mõni ripats lausa ”nõiub” end ainiti vaatama, sõrmus keeldub sõrmest tulemast või kuidas sa lihtsalt ei saa pilku sõbranna kõrvas sillerdavatelt kõrvarõngastelt. Väärismetall ning poolvääriskivid tulevad maapõuest ning peidavad endas erinevaid energiaid, vibratsioone, mis omakorda mõjutavad kandja energiat, vibratsiooni. Miks mitte lasta neil end kaitsta ja toetada nagu meie esiemad juba targalt tegid?

Mina olen Marika. Mul on õnn olnud rännata läbi pool maailma ning neil reisidel olen ma alati imetlenud kohalike naiste ehteid ning nende oskust end kauniks ehtida ning olen vaikselt alati ka mõne kohaliku ehte endale soetanud.  Oma rännakutel sattusin aga 2009 aastall eriliste ehete paradiisi - Indoneesiasse, Bali saarele. Sealsetel hõedaseppadel on tuhande aastased kogemused ning esiisade traditsioonid ehete valmistamisel, mil neid tehti vaid kuningakodadele. Balil juhtus nii mõndagi: ehtepoodides täielikult pea kaotamine; selgeltnägija vihje, et ma võiks ise ehteid disainida; ebatraditsioonilises situatsioonis tutvumine oskusliku ehte meistriga; Bali kuningakodade hõbedameistrite salanipid ja trikid ning ilmselgelt ehetes olevate poolvääriskivide vägev mõju. Mingi võlujõud neis Bali hõbedast käsitööehetes igatahes on, mis võttis nii minu kui ka sõbrannade üle võimust, kes minu kaelast ja käest ehteid endale nõudma hakkasid. Ühel hetkel oli kõik justkui iseenesest valmis, et Bali kaunitarid laiemalt rõõmu teeks ja minu tööelu üheks osaks kujuneks. Ehk unistuste ning juhuste koostoimel kujunes minu kirest ehete vastu veebipood wildwoman.ee 

Wildwoman tähendab eesti keeles ürgset või metsikut naist. Sellist naist, kellest õhkub midagi palja silmaga nähtamatut ja erilist, mis paneb talle järgi vaatama. Naist, kes on piisavalt julge, et lasta oma tõelisel olemusel välja paista just nii, nagu see parasjagu on. Kirglikult, julgelt ja enesekindlalt ja isikupäraselt. Ürgne naine julgeb olla ja julgeb oma erilist ilu rõhutada. Juba iidsetest aegadest on naised oma erilisust ja ilu rõhutanud end ehtides - küll loodusandidega, küll vääriskividega. Ehk - kõlab nagu Sina!

Armsad ürgne naine, loodan ehetega rõõmu valmistada ja uusi tooteid lisada iga kuu. Aga kuna oma silm on kuningas, siis kui liitud uudiskirjaga, siis võid kindel olla, et aeg-ajalt ehk paar korda aastas väljub pood virtuaalmaailmast ning kõigil on võimalus ehteid oma külge proovida. Ja lisaks sellele tahaks igal aastal lisaks Bali ehtele ka muud eksootilist Sulle koju kätte tuua.

WildWomani ehted ei ole moekaup, mis peagi läheb moest. Need on hinge ja armastusega valitud kristallid, hoolega sätitud hõbeda disainid, kvaliteetne ja vastupidav käsitöö. WildWomani heted on klassika, mis kaunistab naisi läbi erinevate ajastute. Hõbe prooviga 925 annab võimaluse ka oma ehtekarp kunagi oma                                                                                                   Foto: Grethe Rõõm
tütardele edasi pärandada. Olen ka igale ehtele peale laulnud ka kaitse- ja väemantrad (loitsud),
mistõttu on nad  hea ja kõrge vibratsiooniga. 

Luba ehetel oma isikupära väljendada, sosistada sinu erilisusest ja kasuta neid oma väe ammutamise  salaallikana...