Kullast ripatsid

Olgu suured või väikesed, on kullast ripatsid alati miski, mis annab Sinu kogu olemisele sära ja suurusugususe ja luksusliku akordi. Ja kui juba kanda, siis ikka WildWomani käsitööna valminud kuldehteid!

Natuke kulda ripatsi näol hinge lähedal hoida on üks tark tegu, sest juba vanasti usuti, et kuld annab elujõudu ning pikendab eluiga... Samuti on kullast ripats imeilus kingitus iseendale või kellelegi kallile, sest sel on aegumatu väärtus. Naistel on ilmselgelt suuremad rikkused sellel maamunal kui meestel – sest meie investeeringud kulda on lihtsalt veel ka vastupandamatult ilusad!

Pole midagi parata – naistele lihtsalt meeldib kuld. Me oleme loodud märkama värve, lõhnu, vorme, tekstuure, detaile. Mida eredam, seda enam pilku püüab. Korilastena sõltus sellest ellujäämine, sest kui marja murust ei leidnud, jäi pere toitmata. See ürgne instinkt ongi süüdi, et armastame kõike värvilist ja säravat. Kuidas me saakski siis sellisele ilusale ripatsile ei öelda?

Peale lihtsalt ehtimise on ehted sageli ka miski, millega mälestusi elus hoida. Eriti hästi sobivad selleks ripatsid, sest just neid kannad Sa südamele kõige lähemal. Töösituatsioonis aga on kullast ripats Sinu kaitsja, salajane abivägi, tegutsemislusti ja motivatsiooni allikas.

WildWomani isikupärastele kullast ripatsitele annavad väge võimsad kristallid ja poolvääriskivid. Kasutame ainult looduslikke kive. Kvaliteedi tagamiseks testime materjale regulaarselt Eesti Proovikojas. Kullast ripats koos erilise kristalliga on üks tõelist väge täis kooslus!

 

Avasta kõik vägevad WildWomani kullast ripatsid:

 

Loe edasi...

Tooted 1-40 / 69

Page
per page
Määra kahanevas suunas
 1. Pärli ja teemantiga ripats
  Soodushind 59 € Tavahind 150 €
  Pärli ja teemantiga ripats -60.67%
 2. Väike teemanti ja opaaliga kuldripats
  Soodushind 75 € Tavahind 89 €
  Väike teemanti ja opaaliga kuldripats -15.73%
 3. Pärli ja teemantiga kullast ripats
  Soodushind 75 € Tavahind 125 €
  Pärli ja teemantiga kullast ripats -40%

Tooted 1-40 / 69

Page
per page
Määra kahanevas suunas