Kullast ripatsid

Olgu suured või väikesed, on kullast ripatsid alati miski, mis annab Sinu kogu olemisele sära ja suurusugususe ja luksusliku akordi. Ja kui juba kanda, siis ikka WildWomani käsitööna valminud kuldehteid!

Natuke kulda ripatsi näol hinge lähedal hoida on üks tark tegu, sest juba vanasti usuti, et kuld annab elujõudu ning pikendab eluiga... Samuti on kullast ripats imeilus kingitus iseendale või kellelegi kallile, sest sel on aegumatu väärtus. Naistel on ilmselgelt suuremad rikkused sellel maamunal kui meestel – sest meie investeeringud kulda on lihtsalt veel ka vastupandamatult ilusad!

Pole midagi parata – naistele lihtsalt meeldib kuld. Me oleme loodud märkama värve, lõhnu, vorme, tekstuure, detaile. Mida eredam, seda enam pilku püüab. Korilastena sõltus sellest ellujäämine, sest kui marja murust ei leidnud, jäi pere toitmata. See ürgne instinkt ongi süüdi, et armastame kõike värvilist ja säravat. Kuidas me saakski siis sellisele ilusale ripatsile ei öelda?

Peale lihtsalt ehtimise on ehted sageli ka miski, millega mälestusi elus hoida. Eriti hästi sobivad selleks ripatsid, sest just neid kannad Sa südamele kõige lähemal. Töösituatsioonis aga on kullast ripats Sinu kaitsja, salajane abivägi, tegutsemislusti ja motivatsiooni allikas.

WildWomani isikupärastele kullast ripatsitele annavad väge võimsad kristallid ja poolvääriskivid. Kasutame ainult looduslikke kive. Kvaliteedi tagamiseks testime materjale regulaarselt Eesti Proovikojas. Kullast ripats koos erilise kristalliga on üks tõeline väge täis kooslus!

 

Avasta kõik vägevad WildWomani kullast ripatsid:

 

Loe edasi...
Me ei leia sinu valikule vastavaid tooteid.