Kullast kõrvarõngad

Kullast kõrvarõngad näo lähedal tekitavad justkui kuldse ning rõõmust pakatava kuma Sinu näo ümber – naine nagu päike!

Muinasjuttudes oleme harjunud lugema võlusõrmustest, kuid ka kuldkõrvarõngastele omistatakse teatavaid maagilisi omadusi. Näiteks arvatakse, et kullast kõrvarõngad aitavad naisel mõista oma tõelist olemust ehk vabaneda kompleksidest ja kõikidest kõrvalistest mõjutustest, saades täiesti iseendaks. Nad tõstavad enesekindlust ning muudavad iseseisvamaks ja vabamaks oma tee valikul. Ja kas saaks olla midagi kaunimat kui iseteadlik, enesekindel naine? Naine kasvab sel moel ka ahvatlevamaks, mis omakorda meelitab ligi austajaid...

Vanarahvas räägib palju ka kulla ravivõimetest. Usume siis seda või mitte, aga arvatakse, kuldkõrvarõngad aitavad paremini kuulda. Ja seda nii otseselt kui ka kaudselt. Aeg-ajalt aitavat nad tabada olulist infot ning seda siis hiljem enda hüvanguks ära kasutada. Öeldakse ka, et kui tulemas on esimene kohtumine või vestlus näiteks uue töökoha saamiseks, võivad kuldkõrvarõngad toimida võimsa edu toova talismanina.

Igal juhul on kõrvarõngad sageli selline ehe, mis naisel kohe peab küljes olema. On palju naisi, kes ei välju iial majast "paljaste kõrvadega", ja samas on palju ka neid, kes eelistavad kõrvarõngaid üldse mitte kanda või kanda võimalikult napi kujundusega kõrvarõngaid. Ja siis on veel mehed... osa kannab kõrvarõngast hea meelega, osa aga ei paneks seda iial endale külge! Seetõttu on eriti huvitav, et ajaloo esimene dokumenteeritud kõrvarõngakandja oli tegelikult mees - Sumeri kuningas, kes kandis kõrvarõngast kuninglikkuse ja võimu sümbolina. Ka piiblis ja Vanas Egiptuses on kõrvarõngastel alati sümboolne tähendus.

WildWomanist leiad suure valiku ainulaadse ja isikupärase disainiga kullast kõrvarõngaid, millele annavad väge kristallid ja poolvääriskivid. Kasutame ainult looduslikke kive! Kvaliteedi tagamiseks testime materjale regulaarselt Eesti Proovikojas.

 

Vali siit endale vägevad kullast kõrvarõngad:

 

Loe edasi...

1 Tellimus

leheküljel
Määra tõusev suund
  1. -40%

1 Tellimus

leheküljel
Määra tõusev suund
Ainult sisse logitud kasutajad saavad ehteid lemmikuks lisada!