Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Kullast käevõrud ja käeketid

Kas saab olla midagi elegantsemat kui WildWomani käsitööna valminud kullast käevõrud või käeketid ümber randme? See vaade on nii paeluv, et ilmselt ei saa Sa oma silmi enam enda kätelt ära...

Legend räägib, et kui kuldkäevõrud või käeketid on sellise inimese randmel, kes on loominguline või töötab alal, kus on vaja teha midagi oma kätega, toob kullast käevõru talle väga hea teenistuse. Kandja käed muutuvad siis tõesti "kuldseks" ning loovad tõeliselt silmapaistvaid tulemusi.

Olgu legendidega, kuidas on, aga kullast käekett lisab randmele elegantsust ja naiselikkust. Selle luksuslik sära ja sädelus ja helin teeb isegi justkui argipäevast pidupäeva… Vahel öeldakse, et kuld on loodud kuningasoole, aga kes Sinagi muu oled kui Oma Elu Kuninganna? Muidugi oled Sa seda ehet väärt!

WildWomani isikupärastele kullast käeehetele annavad väge võimsad kristallid ja poolvääriskivid. Kasutame ainult looduslikke kive! Kvaliteedi tagamiseks testime materjale regulaarselt Eesti Proovikojas.

 

Leia siit kõik WildWomani käevõrud ja käeketid:

 

Loe edasi...
Me ei leia sinu valikule vastavaid tooteid.