Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Kullast sõrmused

WildWomani kuldsõrmused on valminud käsitööna ning ehitud vahvalt eriliste kristallidega. Taoline sõrmus Sinu sõrmes räägib Sinu erilisusest ning julgusest ning isikupärast... Kuldsõrmuseid ümbritseb ka teatud maagia loor. Kas olete kunagi kuulnud muinasjuttu võlusõrmusest? Aga võlukõrvarõngastest? No vot!

Sümbolina tähistab sõrmus katkematut ringi, igavikku. Ajaloos on kullast sõrmused olnud näiteks pitseriteks, justkui allkirja eest, aga neile on omistatud ja ravivõimeid. Kullast sõrmuste sisse ja peale graveeritakse truudusevandeid ja omanikumärke, sõrmusega antakse lubadusi ja õnnistusi. Sõrmuseid kantakse amuleti, tunnusmärgi-pitsati, kurja vastu kaitsja või lihtsalt iluasjana iidsetest aegadest alates.

Kulla ravivõimetest räägitakse tänapäevalgi sageli. Öeldakse, et kui kuld panna haigele kohale, võib see haiguse nn välja tõmmata. Näiteks kui hoida kulda suus, ravib see kurguvalu või tuikavat hammast; samuti on väikesemahulistes uuringutes täheldatud väiksemat liigeskahjustust nendes sõrmedes, kus reumahaiged on kandnud kuldsõrmust. Kuldsõrmusega vastupäeva hõõrumine aitavat tärkava odraiva vastu ning usutakse ka, et kuld leevendab kurbust ja depressiooni. Seda viimast me tõesti usume: kui Sul on palju ilusat kulda, milleks siis veel pisarad ja kurbus?!

Enamasti on kullast sõrmused aga siiski mingi liidu märgiks: kas siis abikaasade vahel, vaimulikel kogudusega sõlmitud kokkuleppe tähistamiseks vms. Lisaks praktiliselt nähtavale märgile aga lisandub ka siin sümboolne, maagiline tasand. Näiteks võetakse mitmetes kultuurides surnutel sõrmused sõrmest, et nende hing pääseks vabaks. Sõrmuste ajaloo kohta saad lugeda näiteks seda põnevat artiklit ajakirjast Horisont.

Olgu kuidas on, igal juhul on kuldsõrmused ehtepoodides üks minevamaid tooteid. Klassikalisi abielusõrmuseid meie poest Sa hetkel ei leia, ehkki kihlasõrmuseks on meie ehteid korduvalt ostetud! Pakume Sulle hoopis ainulaadse ja isikupärase disainiga kullast sõrmuseid, millele annavad väge võimsad kristallid ja poolvääriskivid. Kasutame ainult looduslikke kive! Kvaliteedi tagamiseks testime materjale regulaarselt Eesti Proovikojas.

 

Tunneta, kuidas WildWomani kuldsõrmused Sind toetavad! Vali siit oma sõrmus:

 

Loe edasi...

2 toodet

leheküljel
Määra tõusev suund

2 toodet

leheküljel
Määra tõusev suund
Ainult sisse logitud kasutajad saavad ehteid lemmikuks lisada!