Tšaroiit

Tšaroiit

Tšaroiit on uue ajastu kivi, mis mõjub tugevalt meele tasandil. Sümboliseerib meele täielikku muutmist ja puhastab kõiki teadvuse tasandeid.

Märksõnad: muundumiste kivi, hinge kivi, sügav emotsionaalne ning füüsiline tervenemine, vabastab sügaval olevaid hirme, vaimne areng, intuitsioon, tõde

Vaimne mõju
Tšaroiit aitab teadvusel ületada ja puhastada vanu hoiakuid ja mõttemalle, mis takistavad edasiminekut ja vaimset arengut. Ta leevendab hirme ja tõkkeid ning aitab kandjal ennast ja kogu elu jaatada. Ta laseb inimesel kohtuda tema sisemiste deemonitega ja toob pinnale need asjad, millega kokku­puutumist püütakse tavaliselt vältida. Annab jõudu ka kõige sügavamatest hirmudest ülesaamiseks. Üleüldse on ta julguse ja vapruse kristall, aidates ebaõnnestumise korral uuesti alustada, kaotustega toime tulla ning sobib eriti hästi inimestele, kes teiste eest hoolitsevad (nt (põetajad, ravitsejad jne).

Tšaroiit valgustab alateadvuse tumedaid alasid ning parandab sügavaid hingehaavu. Avab meie meele mõistmaks karmat ning kõrgeima armastuse ja ühtsuse sea­dusi. Ta kingib intuitsiooni, pühendumust, tõde. Kuna ta on väga tugev kivi, peab kandja olema aldis muutustele ja valmis iseendaga kohtuma. Tšaroiidiga mediteerimine aitab näha oma hingelist plaani, eluülesannet, mille täitmiseks me oleme maailma tulnud.
Mõju tervisele
Tšaroiit muundab negatiivset energiat tervistavaks energiaks ja pöörab haigusseisundi heaoluks. See annab kehale uut energiat, kui keha on kurnatud, ravib ja integreerib duaalsusi ning reguleerib vererõhku. Tšaroiit ravib silmi, südant maksa ja pankreast. Vähendab ka kahju, mis alkohol on maksale teinud, leevendab ka hingepiinu.
Põnevat
  • Avastatud hiljuti, 1978 ning peamiselt leitakse Venemaalt.
  • Esimest korda leiti seda kivi 1978. aastal Siiberist Tšaro jõe äärest Baikal-Amuuri raudtee ehitamise ajal. Jõe järgi sai ta ka nime.
  • Usutakse, kui hoiad tšaroiiti padja all, siis ei näe Sa kunagi halbu unenägusid.
Hoolitsemine
Puhasta aeg-ajalt leige seebiveega. Lae kuuvalguses. Võid vahel õliga määrida, et värv ja läige säiliks.
Sobivus tähtkuju järgi
Kaljukits, Skorpion
Meie algoritmid ei leia sarnaste mõjudega kristalle. See on üks eriline poolvääriskivi!