Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Suitskvarts

Suitskvarts

Suitskvarts on abiks neile, kel kipub vahel pea pilvedes olema – tema energia on ratsionaalne ja praktiline, suunatud lahenduste leidmisele ja plaanide elluviimisele.

Märksõnad: tegutsemise energia, ratsionaalsus, küllus, jõukus, materiaalsus, unistuste täitumine, maandav energia, õnn, kaitse, negatiivsete energiate puhastus

Vaimne mõju
Kohvi tooni kvarts tõmbab sind kahe jalaga maa peale, et saaksid saavutada nii isiklikud kui ka ärilised eesmärgid. Kui asjad on vaja ära teha ja edukalt teostada, annab suitskvarts jõudu ohjad haarata ning vastutus võtta. Tema toel leiad lahendused, kuidas teostada oma unistused. Just seetõttu sobib ta eriti hästi inimestele, kellel on elav fantaasia, kuid ehk veidikene raske tulla tundemaailmast maa peale, et ka argised eluülesanded ratsionaalsusega lahendada. Ta lisab füüsilist jõudu ja aitab ideid reaalselt ellu viia.

Suitskvarts rikastab elu külluse ja jõukuse energiaga. Ta muudab tunded püsivamaks ning iseenese kehas olemise turvaliseks. Suitskvartsi peetakse ka meheliku energia kandjaks – ta aitab saavutada eesmärke, olla sihikindel. Ta on füüsilise ja materiaalse tasandi kivi – see annab talle väe olla ka võimas maandaja ja tugev kaitsekivi.

Kui sind ümbritsevad negatiivsed energiad – olgu need tööl, kodus, kus iganes keskkonnas –, on suitskvarts oivaline abimees. Ta peletab tumedaid jõude ja räpaseid energiaid ning loob aura ümber kaitsekilbi. Kauni pruunikashalli kumaga kristall viib kehast välja võnkeid, mis ei haaku inimese hingelise seisundiga. Seeläbi muudab ta kandja tugevamaks ja püsivamaks, aitab kahe jalaga maa peale toetuda. Suitskvarts on suurepärane tasakaalustaja äkiliste muutuste puhul ja aitab neid, kes kalduvad põgenema tegelikkuse eest.
Mõju tervisele
Tõhus alakõhu, puusade ja säärte vaevuste korral. Leevendab valu, sh peavalu, ja teeb head sigimiselundkonnale, lihas- ja närvikoele ning südamele. Tugevdab selga ja närve ning reguleerib kehasiseseid vedelikke.
Põnevat
  • Suitskvarts on Shotlaste rahvuskivi.
  • Iidsetel aegadel on kasutatud šamanistlikes rituaalides.
Hoolitsemine
Puhasta kvartsi aeg-ajalt voolava vee all ning kuivata pehme lapiga. Lae maapinnal, lase tal mõnuleda kuukiirtes. Ükski kristall ei armasta kodukeemiat või parfüüme. "Programmeeri" viirukisuitsus.
Sobivus tähtkuju järgi
Kaljukits, Ambur, Skorpion

Imeline valik ehteid — Suitskvarts

Vaata kõiki ehteid kiviga Suitskvarts
Meie algoritmid ei leia sarnaste mõjudega kristalle. See on üks eriline poolvääriskivi!