Sugiliit

Sugiliit

Kui mõtiskled eksistentsiaalsetel teemadel ja küsid vahel endalt “Kes ma olen?”, “Kust ma tulin?”, “Miks ma siin olen?”, siis sobiks Sulle appi võtmiseks väga hästi just sugiliit.

Märksõnad: armastus, tarkus, armastus, tõmbab ära negatiivset energiat, tervendamine, vaimne kasvamine ja taipamine, tõde, eluülesanne, selgeltnägemine, puhastav

Vaimne mõju
Sugiliit on hea vaimsete otsingute kaaslane, aidates leida vastuseid Suurtele Küsimustele, järgida oma sisemist tõde ja mõista oma eluülesannet. Sugiliidil on võimsad tervendamise omadused, isegi tervendajad kasutavad teda. Kutsutakse ka suure armastuse kiviks.

Mõistmisvõime suurendamine on sugiliidi üks peamisi voorusi: lisaks eluülesande mõistmisele aitab ta aru saada pingete ja stressi tõelistest põhjustest ja mõjudest tervisele, mõista ka teiste inimeste tegude ja ütluste sügavamaid tagamaid ning arendada seeläbi andestamisvõimet.

Kaunis kristall reguleerib ajupoolkerade tegevust ja ühtsust ning stimuleerib vaimsete võimete arengut mõjutavat käbinääret. Samuti sümboliseerib lilla kristall inimese kontrolli oma vaimsete võimete üle. Tundlikele inimestele eriti hästi sobiv kivi puhastab keha ja meelt, teda seostatakse tarkuse, ravivõimete ja selgeltnägemisega – annab otseühenduse jumaliku energiaga ning aitab üle saada ebakindlusest ja kõhklustest.
Mõju tervisele
Erakordselt hea valu leevendajana vabastab ta peavaludest ja ebamugavustest kõigil tasanditel. See ravitseb langetõbe ja motoorseid häireid ning ühendab närvid ja aju. Teeb head vähihaigetele.
Põnevat
  • Sugiliit on oma nime saanud jaapani geoloogi järgi, kelle nimi on Ken-ici Sugi ja kes avastas selle kauni kivimi üsna hiljuti, alles 1944.
Hoolitsemine
Pese sooja seebiveega ning puhasta pehme kangaga. Võid laadida päikese ja kuu valguses. Ei armasta kodukemikaale ja parfüüme. Võib toiduõliga vahest veidi õlitada. "Programmeeri" viirukisuitsus.
Sobivus tähtkuju järgi
Neitsi, Ambur
Meie algoritmid ei leia sarnaste mõjudega kristalle. See on üks eriline poolvääriskivi!