Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Sodaliit

Sodaliit

Sodaliit öeldakse olevat tarkuse kivi: ta stimuleerib mentaalset tasandit ja loogilist mõtlemist, aitab avardada seisukohti – toetab just tundlikke ja emotsionaalseid inimesi.

Märksõnad: tarkus, loogika ja intuitsiooni ühendus, ratsionaalsus, puhastus, vabastab vanadest mõttemustritest, avab vaimse taju, koostöö, usaldus, tasakaal, enesega leppimine, truudus, maandav

Vaimne mõju
Kui vaevled sellega, kuidas kokku kogutud tarkust ja virnade viisi teooriat praktikasse rakendada, võta appi sodaliit. Ratsionaalset väge eviv kristall aitab vabastada vanadest mõttemustritest ja loob ruumi uutele taipamistele, avab vaimse taju ja samal ajal aitab ka argieluga hakkama saada.

Sügavsinine ja kirev kaunitar toetab eneseteadvust, vaprust, truudust ja püsivust. Hea rühmatööd ja koostööd soodustav kivi. Kui oled oma salajasi hirme, häbi ja süütunnet alla surunud, siis sodaliit aitab neist vabaneda. Ta kergendab enesega leppimist ning ülitundlikel ja ülipingelistel perioodidel ta maandab.

Sodaliit on nagu turvaline uksehoidja – ta ei põhjusta äkilisi muutusi, vaid kaitseb liiga võimsate kogemuste eest nii kaua, kuni oled valmis ise oma elu muutma. Kui oled küps enda mõtteid puhastama ning enda tegelikke hoiakuid ja sisemaailma ilminguid teadvustama, annab see kristall edasiseks arenguks rohelise tule ning aitab kandjat turvalises tempos muutused ellu viia.
Mõju tervisele
Väga hea kivi kõrge vererõhu korral. Rahustab ja tasakaalustab närve, tugev­dab kilpnääret ja näärmeid, ergutab ainevahetust, aktiviseerib keskaju ja lümfide talitlust, andes jõudu ning vitaalsust. Sodaliit aitab arvuti kiirgust vähendada.
Põnevat
  • Sodaliit avastati Gröönimaal 1806
  • Enamik sodaliidi koostisest on tegelikult lasuriit, mistõttu aetakse neid ka tihti segi, kuid lasuriidi sees särab pisikeste tükikestena püriit, mida sodaliidis ei esine.
Hoolitsemine
Puhastada aeg-ajalt voolava vee all. Päikese käes laadida ei soovitata ja kuumuse eest tuleks ka kaitsta. Juba kaua aega kasutatud kivi tuleks mõneks päevaks maha matta, et energia uueneks. Ei armasta kodukeemiat ja parfüüme. Võib aeg-ajalt toiduõliga õlitada.
Sobivus tähtkuju järgi
Neitsi, Ambur