Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Serafiniit

Serafiniit

Serafiniit on vahel tuntud ka kui serafiin. Ta nimi tuleneb seeravitest, kes on Jumala kõige kõrgemad inglid. Serafiniiti leidub vaid Siberis ning talle on iseloomulikud hõbejad suled tumedas rohekas kivis, mis teevad ta väga pilkupüüdvaks.

Märksõnad: enesetervendamine, teadvelolek, kõrged vaimsed vibratsioonid, südametarkus, pingetest vabanemine, armastus, muutuste toetus, naiselikkus

Vaimne mõju
Serafiniidile iseloomulikud sulgjad tiivad meenutavad justkui ingli tiibadega. Serafiniit ongi maa ja taeva, nähtava ja nähtamatu maailma vaheline sillaehitaja ning vaimsel teekonnal püsimise utsitaja. Lummavate mustritega kivi edendab elamist südame järgi: tal on õrn puhastav mõju, mis avab südame armastusele. Öeldakse, et ta soodustab ka kontakti inglitega.

Serafiniit on abiks, kui analüüsid oma elus toimunud progressi ning järeldad sellest, mida on vaja muuta, et jõuda rahu ja täitumise rajale. Toob ka enesetervendamist ja lisab naiselikkust. Serafiniit aitab vabaneda sisemistest pingetest ning avastada ja mõista oma elu eesmärki.
Mõju tervisele
Töötab kõige paremini peentasandil. Aktiveerib seljaaju ja selle ühenduse eeterkehaga, eriti südame taga. Võib vabastada lihaspingetest kuni kaelani. On kasulik ka külmavärinatest jagu saamisel ning soodustab kaalu alandamist.
Põnevat
  • Serafiniidi nimi tuleb kreekakeelesest sõnast “seraphim”. Tema oli mitte-maine olend, kellel oli 3 paari tiibu.
  • Seda kivi on leitud vaid ühest kohast Siberis, mistõttu on ta väga väärtuslik ning tema hind saab vaid kasvada, sest varud aina kahanevad.
Hoolitsemine
Pese sooja seebiveega, lae kuuvalguses. Imetle oma kristalli! Programeeri viirukisuitsus.
Sobivus tähtkuju järgi
Kindlat sobivust tähemärgile ei ole. Enim resoneerub Amburi ja Sõnniga.
Sarnaste mõjudega kivid: