Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Seleniit

Seleniit

Seleniit on mahedalt valge poolvääriskivi, mida ehetes kasutatakse väga harva – ta on ehtekiviks lihtsalt liiga õrn. Ta on oma olemuselt läbikumav kips, väga kergesti poleeritav, aga ka väga habras. Isegi küünega on võimalik talle täkkeid sisse teha ning veega kokku puutudes ta lahustub. Seepärast sobivad seleniidiga ehted väga hoolikale perenaisele! Kes teda hoiab, sellele toob ta aga hinge helgust, lõõgastust ja meelerahu.

Märksõnad: rahu, puhastumine, valgus, eluenergia, teadvus, helgus, kaitse, kõrgem mina, meditatsioon

Vaimne mõju
Seleniit sobib suurepäraselt nii enda kui ka oma kodu kodu energiate puhastamiseks. Samuti on ta hea kristall, millega puhastada teisi ehteid. Tal on väga kõrge sagedus, mis lihtsustab kontakti loomist inglitega. Magamistuppa asetades võib ta läbi unenägude Sulle vastuseid tuua küsimustele, mis kaua pead vaevanud. Ta on justkui suhtlusvahend nähtamatu ja nähtava vahel!

Seleniit on ka vaimse selguse, tõe ja aususe kivi. Kuna tasame meel aitab kergemini otsuseid langetada ning ennast ümbritsevat mõista, toob ta korra suhetesse ning pöörab karma enda kasuks. Kui kasutad seleniiti enda tervendamiseks, aitab ta muuta igapäevaelu helgemaks ning positiivsemaks, sest meeltest kaob üleliigne mõttekära.
Mõju tervisele
Soodustab kaltsiumi omandamist kehas, aitab leevendada kroonilisi valusid ja nahaprobleeme. Toetab rakkude uuendamist, vaigistab hüperaktiivsust ja rahutust, eemaldab energiablokeeringuid. Soovitatakse langetõve ja krampide leevenduseks, aga ka kuupuhastuse ja menopausiga seotud vaevuste puhul.
Põnevat
  • Enamasti valge, aga leidub ka roosat seleniiti.
  • Rubiine on mainitud 4 korda ka piiblis, kus teda seostatakse tarkuse ja iluga.
  • Seleniit on saanud nime Kreeka kuujumalannalt Selenelt, kuna tema välimus meenutab kuukuma.
Hoolitsemine
MItte mingil juhul ära puhasta veega! Lae kuuvalguses.
Sobivus tähtkuju järgi
Jäär, Sõnn