Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Rutiilkvarts

Rutiilkvarts

Rutiilkvarts soodustab vaimset kasvu ja sisemist arengut, eemaldades progressi eest barjäärid ning aidates Sul eluteel õiges suunas liikuda. Sisuliselt on tegu mäekristalliga, mille sees on erineva tihedusega kollakad, kuldsed, punakad, pruunikad, mustad või harva ka muud värvi rutiilnõelakesed.

Märksõnad: minnalaskmine, vaimne kasv, aura puhastaja, kaitse, andestus, rahustaja, tervendaja, muutused, elujõud, antidepressant, unistuste täitumine.

Vaimne mõju
Kui uurid rutiilkvartsi lähemalt, märkad, et kristalli sees on justkui kuldsete kiharate kiud – nende peente kiudude tõttu kutsutakse öeldakse kivi kohta vahel ka inglijuuksed. Arvatakse, et selle tähenduseks on see, et Sinu kaitseingel on Sinuga ja aitab Su unistustel täituda. Rahvasuus öeldakse nende kohta vahel ka Amori nooled, kuna väidetavalt tekitab rutiilkvarts vastuarmastust.

Kaunilt küütlev kivim jõuab probleemide juureni ja aitab sedaviisi neid lahendada ja vabastada. Ta kergendab muutusi ja uuele üleminekuid. Energiatöös on ta tõesti võimekas: ta kõrvaldab negatiivse energia, puhastab aurat ja annab sellele ka energiat juurde. Olles olemuselt võimas tervendaja, rahustab rutiilkvarts süngeid meeleolusid ja tegutseb kui antidepressant, leevendades hirme, stressi, foobiaid, ärevust ning enesevihkamist.

Andestuse kivina on ta eriti hea abiline terapeutidele, sest toetab patsiente kohtumisel oma psüühika tumedamate aspektidega ja negatiivse nähtustega energiaväljas, soodustades emotsionaalset vabakslaskmist. Edendab vaimset kasvu, puhastab aurat, pakub kaitset ja rahustab meelt.
Mõju tervisele
Rutiilkvarts abistab krooniliste haigusseisundite puhul ning impotentsuse ja viljatuse korral. See on suurepärane abiline kurnatuse ja energia ammendumise korral. Kristall ravitseb hingamisteid ja bronhiiti, stimuleerib ja tasakaalustab kilpnääret.
Hoolitsemine
Puhasta rutiilkvartsi vee või seebiveega, lae lühikest aega päikese käes või kuuvalguses. Ei armasta kodukeemiat ja parfüüme. Programmeeri viirukisuitsuga.
Sobivus tähtkuju järgi
Kalad, Lõvi, Kaljukits

Imeline valik ehteid — Rutiilkvarts

Vaata kõiki ehteid kiviga Rutiilkvarts