Rubiintsoisiit

Rubiintsoisiit

Rubiintsoisiit on kristall, milles on ühendatud rubiin ja tsoisiit, mis rubiini ümbritseb. Sellisena ühendab ta mõistuse ja südame hääle, aidates väljendada iseenda tõde ja jääda sõltumatuks teiste arvamusest. Loob küllust kõikides eluvaldkondades.

Märksõnad: teadvelolek, vaimne areng, minnalaskmine, tervendamine, naudingud, enesehinnang, vastupidavus, tugevus, seksuaalsus, unistuste täitumine, elujõud, enesekindlus, viljakus, rahu

Vaimne mõju
Rubiintsoisiidis saavad kokku kaks kivi – rubiin ja tsoisiit. Nende kahe koosmõju loob väga tugeva vaimse energia baasi, mis toetab teadvelolekut ning vaimseid õpinguid. Fantastilise purpuri ja sügavrohelise koloriidiga kivi vägi annab Sulle ligipääsu hinge mälule. Kaunis värvide mäng õpetab, et kui Sa lõdvestud ja lased minna, on võimalik tõeliselt elu nautida ning luua endale unistuste elu, mida tegelikult elada soovid.

Rubiintsoisiit kingib Sulle ka tervendavat energiat, mis vabastab allasurutud viha ja enda mitteaustamise tunded ning aitab edeneda eluterve enesearmastamise ja –austuse teel. Imeline kristall toob pinnale varjatud tunded ning laseb neil vabalt minna, täites Sind kerguse ja puhtusega, õpetades elu hindama ja nautima. Stressirikkal ajal annab tuge ja jõudu nii eraelus kui ka töös ning tõstab enesekindlust.

Kivi koostises olev tsoisiit sai nime parun S. Zois van Edelsteini järgi ning on suurepärane negatiivsete energiate positiivseteks muundaja. Ta aitab väljendada ja teostada oma tõde, ei lase teistel Sind mõjutada ning aitab hoiduda enese tarbetust kohandamisest valitsevate normidega. Rubiini poolt aga tuleb tulvas energiat ja elujanu ning tegutsemise tahet, samuti pakub ta kaitset psüühilise rünnaku ning südameenergia vampirismi korral. Aitab säilitada rikkust ning hoida alal armastust.
Mõju tervisele
Depressiooni ja ka paanikahoogude leevendaja, tõstab immuunsust, mõjub hästi seksuaalkeskusele ning viljakusele ning leevendab naistel menstruaaltsüklist tulenevaid häireid. Vabastab keha mürkidest.
Põnevat
  • Seda kivi esineb ka roosal kujul, siis ta nimeks saab Thule.
  • Avastati 1954 Tansaaniast.
Hoolitsemine
Pese leige seebiveega, puhasta. Ära jäta kauaks päikese või kuumuse kätte, ta võib ära pleekida. Talle meeldib õlitamine, siis tuleb värvide mäng ilusti välja. Ei talu kodukeemiat ja parfüüme.
Sobivus tähtkuju järgi
Jäär, Veevalaja
Sarnaste mõjudega kivid: