Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Rubiin

Rubiin

Rubiin on üks klassikalistest vääriskividest nagu teemant, smaragd ja safiir. Kõiki teised kivid on poolvääriskivid. Aga samas näitab rubiin hästi ka selle jaotuse tinglikkust, sest seda võib esineda väga erinevas hinna- ja kvaliteediklassis. Võid 3 euro eest esoteerikapoest saada häguse, ebaühtlase tuhmi värviga rubiini, aga ka suure ja selge, ereda värviga 30 miljonit eurot maksva rubiini (selline hind on ühe kivi eest makstud 2015. aastal Šveitsis oksjonil).

Meie poes on müügil pigem odavamad ehk kuumusega töödeldud või täidetud-toonitud rubiinid, et saaksid endale siiski ka selle kivi võluväge lubada.

Märksõnad: elujõud, eluenergia, küllus, rikkus, seksuaalsus

Vaimne mõju
Rubiin kostitab Sind mahlaka eluenergiaga, annab rikkalikult tahtejõudu ja aktiveerib elujanu. Kui oled elus kuidagi toppama jäänud, äratab see sügavpunane kristall Sind unelusest ja letargiast. Aitab seada realistlikke sihte ning kingib motivatsiooni nende täitmiseni jõudmiseks. Ta on ka külluse ja rikkuse kristall, nii et jõukuse säilitamisel on rubiin suurepärane abimees.

Rubiini energeetilise mõju väljas on meel terav, teadlikkus kõrgenenud ja keskendumine hea. Ta virgutab seksuaalset aktiivsust, toob välja kire ja süütab entusiasmi, et otsida, leida ja avastada elu mahlakust ja külluslikkust nii kehalisel kui vaimsel ja hingelisel tasandil. Kaotab hirmu, tugevdab ülemeelelisi võimeid ning soodustab unenägude nägemist.
Mõju tervisele
Viib välja mürke, peamiselt verest ja lümfist. Ravitseb palavikku, nakkushaigusi ja halba verevoolu. Rubiin on kasulik kivi südamele ja vereringesüsteemile, stimuleerib neerupealseid, neere, sigimissüsteemi, põrna. Saab jagu füüsilisest väsimusest ja letargiast, kosutab elujõuga.
Põnevat
  • Sanskriti keeles kutsutakse rubiini “ratnaraj”, mis tähendab kõigi kristallide kuningat.
  • Rubiine on mainitud 4 korda ka piiblis, kus teda seostatakse tarkuse ja iluga.
  • Rubiini väärtus sõltub tema värvist ja kvaliteedist. Teda leitakse erinevas toonis alates rikkalikust sügavpunasest kuni roosakaspunaseni.
  • Koos safiiriga on rubiin teemandi järel kõige kõvem vääriskivi. Seepärast võib ta teisi kive kahjustada, aga teemandid ja safiirid võivad omakorda rubiini kriipida. Hea on mähkida rubiinidega ehted (tegelikult kõik kividega ehted) eraldi pehmesse kangasse.
Hoolitsemine
Ei talu kuuma päikest ja kuuma vett ning kuumi tingimusi (toidutegemise aurud). Pese õrnalt vee all. Kohtle õrnalt. Imetle. Kristall tahab vahest õli.
Sobivus tähtkuju järgi
Lõvi, Vähk, Skorpion, Ambur

Imeline valik ehteid — Rubiin

Vaata kõiki ehteid kiviga Rubiin
Meie algoritmid ei leia sarnaste mõjudega kristalle. See on üks eriline poolvääriskivi!