Roosa kvarts

Roosa kvarts

Kaunis õrnavärviline roosa kvarts aitab avada südant ja hinge armastusele, aidates tervendada minevikust pärit hingehaavu ja endaga leppida. Tõmbab ligi armastust, heaolutunnet ja elurõõmu ning õpetab Sind julgemini end väljendama. Kanna seda alati, kui tunned, et vajad ellu rohkem armastust ja lohutust!

Märksõnad: armastus, suhted, olemasolevas suhtes taastab usalduse ja harmoonia, meelerahu, südametšakra puhastaja ja avaja, enesearmastus, sisemine tervenemine, rahustav, viljakus, naiselikkus, loovus.

Vaimne mõju
Kõik hirmud, mis kummitavad sind su eluteel – roosa kvarts minema pühib need! Negatiivne energia, hirmud, valulised hingehaavad ja muud tundemaailma vaevused aitab õrn, aga tugeva väega kristall sinu energiaväljast lahustada ja vabastada. Tema mõjul tärkab armastamise võime, tundemaailm muutub pehmemaks, õrnemaks ja avatumaks, mahenevad meeleolukõikumused. Tundlikkust ja teadlikkust tõstev kristall inspireerib ja elavdab muu hulgas ka loomingulisust, fantaasiat ja loovust ning ergutab kunsti mõistmist – ega teda ilmaasjata kunstnike kiviks kutsuta.

Kristall, mis suudab negatiivse energia muundada armastuse energiaks. Suudab ka väga kalgistunud inimesi äratada ja suunata usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole. Tema vägi peitubki justnimelt naiselikus tundlikkuses ja õrnuses, mis õpetab ümbritsevat reaalsust mõjutama pehmuse ja armastusega. Vähendab koduigatsust, eriti väikestel lastel. Suhete ligitõmbaja ja arendajana taastab lähisuhetes usalduse ja harmoonia, puhastab südametšakra ja elustab enesearmastuse. Lõpmatu rahu kristall, tingimusteta armastuse õpetaja.

Muide, leevendab ka keskeakriisi sümptomeid!
Mõju tervisele
Avaldab tervendavat mõju südamele, vereringele (vereringehäired, veresoonte ahenemised jms), verehaigustele ja leukeemiale. Kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid, hoides ära nende haigestumise. Aitab viljatuse puhul, kiirendab haavade armistumist (parim koos hematiidiga) ja valutavate luude paranemist. Leevendab depressiooni, unetust ja kosutab parasümpaatilist närvisüsteemi.
Põnevat
  • Esimesed roosast kvartsist helmed on pärist 7000 aastat eKr Mesopotaamiast.
  • Roosast kvartsist maske on leitud Egiptuse hauakambritest. Usuti, et see vähendab kortse ja noorendab nahka.
  • Viienda pulmaaastapäeva kingitusena toob paarile õnne.
Hoolitsemine
Ehetena tuleks roosat kvartsi kord nädalas voolava vee all maha laadida ja siis korraks kuu kätte taastuma asetada. Päikese ja kuumuse käes võib värv heledaks minna ehk väldi kuumust. Kardab parfüüme ja kodukeemiat. Programmeeri viirukisuitsuga.
Sobivus tähtkuju järgi
Sõnn, Kaalud, Jäär, Kaljukits, Veevalaja

Imeline valik ehteid — Roosa kvarts

Vaata kõiki ehteid kiviga Roosa kvarts
Sarnaste mõjudega kivid: