Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Püriit

Püriit

Päikese energiat kandev püriit on küllusekivi, nagu tema kollakas, kulda meenutav välimus vihjab. Ta on võimas positiivne kristall, mis lisab vitaalsust ja elujõudu ning blokeerib kõik halva Sinu ellu jõudmast.

Märksõnad: küllus, jõukus, kaitse, energiakilp, selgus, loogika ja intuitsiooni tasakaal, mälu, õppimisvõime, positiivsus, annete ja võimete avaldumine, puhastav, maandav, praktilisus, koostöö, tahtejõud

Vaimne mõju
 Püriiti tuntakse eelkõige kui külluse ja jõukuse kivi, sest oma väljanägemiselt meenutab ta kulda – universaalset rikkuse sümbolit. Vahel nimetatakse teda ka aarete valvuriks, sest tal on omadus säilitada Sinu loodud rikkusi ja saavutusi. Lisaks rahalisele küllusele loob ta ka vaimset küllust ehk positiivsust. Ta toetab ideede teostamist, Sinu varjatud annete avaldumist ning hingevõimete realiseerimist.

Püriit on suurepärane energiakilp, tõkestades Sinu suunas liikuvat negatiivset energiat ning saates luhta Sinu suunas kavandatud manipulatsioonid. Ta teeb meele selgeks ja ergutab ajutegevust – aitab luua silda vasaku ja parema ajupoolkera vahel ning saavutada loogika ja intuitsiooni tasakaalu. See ühendab omakorda ideed reaalsustega. Kui Sul on raskusi mälu ja õppimisvõimega, siis kasuta püriiti, mis ajutegevust toniseerib.

Väga võimekas tuleenergiaga kristall ning sellisena pigem meesenergiaga kivi, kuid samas kasulik nii meestele kui ka naistele, sest sisendab mõlemasse stabiilsust ja kindlustunnet. Mõjub liikumapaneva jõuna, suurendades tahet, otsusekindlust ja sihikindlat tegutsemist.
Mõju tervisele
Tervendab luid, stimuleerib rakkude moodustumist, parandab DNAd. Tugevdab seedekulglat, kasulik vereringele ja hingamissüsteemile, kopsudele.
Põnevat
  • Kesklääne kauboid kutsusid püriiti “lollikullaks” ja “kassikullaks”, sest see sädeleb nagu kuld ja toob kandjale rikkust ja küllust.
  • Toksimisel eraldub temast sädemeid, mistõttu kasutati vanasti püssirohu sütitamiseks relvades ja kahurites.
  • Kuigi meenutab välimuselt kulda ja ta võib vahel ka kulda sisaldada, koosneb ta tavaliselt siiski väävlist ja rauast. Vahel sisaldab lisaks natuke kulda, hõbedat, koobaltit ja/või niklit.
Hoolitsemine
 Õhu ja vee käes püriit oksüdeerub ehk kaotab oma sära. Võid püriidi mõneks ajaks maha matta, puhastada teda viirukisuitsuga ning jätta kuuvalguse kätte laadima.
Sobivus tähtkuju järgi
Lõvi
Sarnaste mõjudega kivid: