Oonüks

Oonüks

Enamasti on oonüks must nagu öö... ja sama võimas! See on enesekindlate isiksuste kivi, mis suurendab sõltumatust ja kartmatust ning annab jõudu ja tugevust. Üks paremaid kaitsekristalle maailmas.

Märksõnad: muudab negatiivse positiivseks, manifesteerimine, noorendab, annab jõudu ja püsivust, leevendab hirme ja muresid, annab võime targalt otsustada, suhted, sõprus, armastus, kaitse.

Vaimne mõju
Oma magnetilise mõjuga tõmbab oonüks universumist ligi energiaid, mida Sul on vaja: elujõudu, püsivust, kaitset, värskendust, julgust. Isegi kui Sa ei hiilga veel enesekindlusega, aitab ta Sul koondada sisemist energiat, et enda eesmärkidele kindlaks jääda. Kui pelgad homset ja kardad tundmatut, tea, et selle kristalli põhifunktsiooniks ongi kindlustada tulevikku ja leevendada hirme tuleviku ees.

Oonüksi teine võluvägi on võime energiaid muundada. See energiat koondav kristall transformeerib negatiivse positiivseks nii Sinu sees kui ka ümber. Kui elu üllatab millegi negatiivse ja rõhuvaga, aitab oonüks selle mängleva kergusega positiivseks muuta. Kui aga melanhoolia ja masendus peale kipuvad, annab oonüks lisaväge ning tõstab Sind elutervemasse ja positiivsemasse seisundisse.

Abieluõnne hoidjana toob see kristall ellu ja suhetesse õnne ja rõõmu, toetab ka sõprussuhteid. Oonüksit seostatakse ka ajalikkuse ja ajatuse teemadega – teda kasutatakse noorenemiskuuridel, lootuses leida pika eluea salavalem.
Mõju tervisele
Soodustab vereringet ja parandab kuulmist. Aitab valude korral. Tugevdab jalgu, hambaid, küüsi, nahka ja juukseid ning aitab juuste väljalangemise puhul. Soodne südame-, neeru-, põrna- ja närvitalitlusele. Vähendab apaatiat ja ülitundlikkust ilmamuutuste suhtes. Kiirendab operatsioonijärgset taastumist, hoides eemale võimalikud tüsistused. Asetatuna päikesepõimiku piirkonda, kosutab ta kõhunääret.
Hoolitsemine
 Oonüksit tuleks aeg-ajalt voolava vee all puhastada. Soovitatakse ka korra kuus matta kivi üheks ööks mulda – lillepotti näiteks – see peaks talle tema ilu tagasi andma. Oonüks talub päikest ja armastab kuud, aga ükski kristall ei armasta kodukemikaale ja parfüüme.
Sobivus tähtkuju järgi
Kaljukits ja Lõvi

Imeline valik ehteid — Oonüks

Vaata kõiki ehteid kiviga Oonüks
Meie algoritmid ei leia sarnaste mõjudega kristalle. See on üks eriline poolvääriskivi!