Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Obsidiaan

Obsidiaan

Obsidiaan on vulkaanilise tegevuse tulemusena moodustunud looduslik klaas, mida leidub erinevates toonides ja läbipaistvuse astmes. Tavalisemad on tumedad toonid, haruldasemad ja kallimad aga rohekad, punakad ja sinakad. Leitakse põhiliselt maa pealt, aga võib leiduda ka maa sees vastavalt laavavoogude liikumisele.

Märksõnad: tõde, vaimne kasv, hingeline tervenemine, kaitsekivi, kaitseb negatiivsuse eest, vabastab stressist, elustab hinge eesmärki, elujõud, keskendumine, puhastav

Vaimne mõju
Muutumise ja uuestisünni kivi. Tema suurimaks teeneks on see, et ta annab inimesele võime iseendaga kohtuda ning õpetab, et valgusel ja pimedusel või siis headusel ja kurjusel on üks algallikas. Kiirates elujõudu ja soojust, sunnib ta oma kandja kõige sügavamatele alateadlikele hirmudele ja negatiivsetele tunnetele näkku vaatama, et need teadvussesse tõuseksid ja vabaneda saaksid. Obsidiaan paneb sind tõde rääkima. Need väidetavalt, kes ei ole selleks protsessiks valmis, seda kivi juba alateadlikult endale ei vali.

Kaitseb hästi psüühikat välismaailma mõjutuste eest. Eemaldab kehast ja aurast kasutuks muutunud energia, kurbuse, viha ja rahutuse. Obsidiaaniga töötamisega kaasneb tavaliselt sisemise haavatavuse kogemus, sest tuttavast energiast vabanemisel tekib tühjus, mis täitub varsti uue energia ja tarkusega. Obsidiaan koos mäekristalliga kaitseb negatiivsete mõjutuste eest, tasakaalustab emotsionaalseid ülepingeid.
Mõju tervisele
Laseb taibata haigusseisundi põhjuseid. Leevendab nakkusi ja põletikke, kaitseb maohaavandite tekke eest. Uuendab rakkude teket ja ergutab seedimist ning vereringet. Tugevdab lülisammast ja luid.
Põnevat
  • Obsidiaan on sulanud laava, mis jahtus nii kiiresti, et sel ei jäänud aega kristalliseeruda.
  • Kui teised kivimid tekivad kõik maapõues, siis obsidiaan sünnib maapinnal.
  • Obsidiaani leidub ka kirjuna, näiteks lumehelbeid meenutavate valgete laikudega lumiobsidiaan ja pruuni-mustakirju mahagonobsidiaan. Kõige hinnalisem on vikerkaareobsidiaan, mis särab lillades, rohelistes ja kuldsetes toonides. Erilisemad on ka hõbe- ja kuldobsidiaan, mis kenasti sätendavad.
  • Obsidiaani killud on teravad nagu klaasikillud ning sellest on juba ammu valmistatud nooleotsi, tööriistu jne.
  • Leitakse Ameerikast, Mehhikost, Jaapanist, Euroopas Itaaliast Liapri saarelt.
Hoolitsemine
  Puhasta iga kord voolava vee all peale seda, kui oled kasutanud energeetilise puhastamise eesmärgil. Võid laadida päikese- või kuuvalguses ning programmeerida viirukisuitsus.
Sobivus tähtkuju järgi
Ambur, Kaljukits

Imeline valik ehteid — Obsidiaan

Vaata kõiki ehteid kiviga Obsidiaan