Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Moldaviit

Moldaviit

Moldaviit nagu ka meteoriit on haruldane, maavälist päritolu meteoriitkivim, aga tema kuulub tektiitide sekka. See tähendab, et ta on sündinud meteoriidi kokkupõrkest meie planeediga – tegu on looduslikult planeetidevahelise kokkupõrke tulemusel moodustunud klaasiga.

Märksõnad: inspiratsioon, rikkus, viljakus, vaimne areng, ajarännak, inspiratsioon, kanaldamine, energia

Vaimne mõju
Moldaviiti on kasutatud aegade algusest talismanina ja amuletina rikkuse ning viljakuse saavutamiseks. Ta on n-ö uue ajastu tähtsuselt teine kivi – tal olevat võime muundada teadvuse seisundeid ning tõstes kogu ümbritsevad vibratsioonid maksimaalseks.

Moldaviit viib ühendusse kõrgema minaga ehk Sinu enda kõrgeima tarkusega, lisaks avab ta tšakrad. Ta võib anda "ajast väljas" kogemuse ehk tekitada rännakuid minevikku või tulevikku, just oma tulevikupotentsiaali nägemiseks. Mentaalsel tasandil annab loovuse ja inspiratsioonipuhangu, soodustades välja mõtlema ootamatuid lahendusi. Füüsiliselt võib moldaviidi käes hoidmine vallandada kehas pööraselt suure energiapuhangu ning annab võime kanaldada.
Mõju tervisele
Individuaalse haigusseisundi ravimise asemel muudab moldaviit inimese pigem teadlikuks selle haigusseisundi põhjustest ja allikast ning toetab seejärel vabakslaskmise ja tervendamise protsessi.
Põnevat
  • Moldaviit on looduslik klaas, mis tekkis u 15 mln aastat tagasi, kui maa-väline kivim ehk meteoriit tabas maad. Löögi soojus sulatas või kujundas ümber ümbritsevad kaljud, luues „puistevälja“ ja paisates tekkinud kristallid üle laia ala. Seda leidub ühes paigas maailmas Tšehhimaal Moldau jõe lähistel (Böömimaa ja Moraavia aladelt). ​
  • Samas ei ole teadlased moldaviidi tekkes ka päris ühel meelel. Levib ka arvamus, et tegu on maavälist päritoluga mineraaliga, mis ka tekkis väljaspool meie planeeti ning sattus siis meteoriidiga Maale (erinevalt siis kuumusest tekkinud keemilisest reaktsioonist Böömimaise pinnase ja meteoriidi vahe).
Hoolitsemine
Moldaviit on üks nendest võimsatest kristallidest, mis on nii suure energiaga, et suudab end ise puhastada. Sina puhasta teda aga siis, kui tunned, et ta tahab puhastamist. Selleks kasuta sooja seebivett ning lappi.
Sobivus tähtkuju järgi
Kõik tähemärgid