Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Meteoriit

Meteoriit

Meteoriit on maavälist päritolu mineraal: sisuliselt näed Sa siin Maa atmosfääri sattunud komeetide, plahvatanud planeetide või asteroidide tühikesi. Nad koosnevad peamiselt rauast (võivad sisaldada ka niklit) ning on inimkonnale tuntud juba üsna varakult: mitmed iidsed kultuurid pidasid meteoriidikillukesi pühaks kingituseks teistest maailmadest. Muide, teine maaväline ehtekaunitar on moldaviit.

Märksõnad: muutused, vaimne ärkamine, ühendus mitte-nähtavaga, tõeline potentsiaal, anded, transformatsioon

Vaimne mõju
Meteoriitidele on ajast aega omistatud üleloomulike võimeid. On nad ju maavälise päritoluga ning kosmilise ühendusega, mistõttu on tal võime Sind ühendada ka teiste reaalsustega – nii et jäta hüvasti igava igapäevaeluga! Ja mitte ainult, ebaõnn on ka eilne päev, sest meteoriidi eriliselt tugeval energial on võime avada edu ja õnne uksed.

Usutakse, et meteoriit toob välja Sinu maksimum potentsiaali. Tal on võime üles äratada Sinu alateadvuse anded ja oskused. Ole valmis suuremaks transformatsiooniks – ikka paremuse poole – uued suhted, uued võimalused, uued projektid, uus töö... Meteoriiti hinnatakse ka kaaslasena sügavamate teadmiste ning kõrgema informatsiooni otsinguil. Need kaunid maagilised rauatükikesed aitavad meil päriselt tajuna end ühe osana suuremast tervikust ning kogeda, mil moel on kõik tegelikult omavahel seotud.
Mõju tervisele
Tervendamine-uuendamine rakutasandil.
Põnevat
  • Meteoriitidel on sõltuvalt koostisest või leiu päritolust erinevaid nimesid: kõige kuulsam on Gibbeon, lisaks Chondrite, Camp del Cielo. Meile kõige lähemal leitakse meteoriiti Soomest, sealt on pärit Muonionalusta meteoriit.
  • Raudmeteoriidil oli ka väga praktiline väärtus - nimelt oli tollal just meteoriit kõige hinnatuim ja väärtuslikuim materjal relvade valmistamiseks.
Hoolitsemine
Kuna meteoriit koosneb põhiliselt rauast (võib sisaldada ka niklit), ei tohiks hoida vee käes ega niiskes ruumis, kuna ta võib roostetama minna.
Sobivus tähtkuju järgi
Otsest seost tähtkujudega ei ole.
Meie algoritmid ei leia sarnaste mõjudega kristalle. See on üks eriline poolvääriskivi!