Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Lodoliit

Lodoliit

Lodoliit ehk fantoomkvarts ongi tegelikult üks imepõnev kvartsiline ehk sisuliselt mäekristall, mille sisse on moodustunud justkui terve teine maailm. Nimelt on ta kas eraldatud koos kivimiga, mille külge ta on moodustunud, või siis on tema sisse tekkinud suletised, mis meenutavad kas veealust maailma või mõnda muinasjutu metsa.

Märksõnad: vaimne teadlikkus, vaimne kasvamine, intuitsioon ja sügavam mõistmine, rahustav, puhastav, blokkide eemaldaja, suhted, unistuste täideviija, kaitse, harmoonia, meeleselgus, keskendumine.

Vaimne mõju
Lodoliit on võimas emotsionaalne tervendaja, vabastades eelnevate elude või lapsepõlve traumasid ning aidates ära õppida sealt pärit õppetunnid. Seetõttu on ta ka abiks näiteks suhetes korduvate mustrite lahtimurdmisel ning oma eluga edasi liikumisel.

Kasutades lodoliiti meditatsioonides, soodustab ta ühenduse saamist oma teejuhtidega.Samuti on ta hea kaaslane muutuste ja transformatsiooni perioodiks – ta abistab, et lasta lahti ego klammerdumisest käitumiste ja olukordade külge. Samuti aitab ta maandada energiat, vaadata sügavamale enda sisse, hoida teadlikkust ning tervet enesehinnangut, et liikuda vaimsel teekonnal n-ö järgmisele tasandile.

Oma olemuselt on ta armastav ja õrn kivi, mis toob harmooniat. Lodoliit käitub nagu kvarts ehk siis võimendab kõikide teiste kivimite mõju. Nii et kui lodoliidi ehk fantoomkvartsi sisse on jäänud teiste kivimite suletisi, siis võimendub ka nende vägi.
Mõju tervisele
Lodoliit toidab immuunsüsteemi ning kogu närvisüsteemi, luues kehasse tasakaalu. Mõjub hästi sisenõristusnäärmetele (sh käbinäärmele). Mõjub tervendavalt silmadega seotud probleemide korral. Aitab taastuda füüsilistest sõltuvustest, sest ta on võimas puhastuse kivi (toetab puhastuskuuride korral).
Põnevat
Heal lapsel palju nimesid: lodoliit, lodaliit, maastikukvarts, maaliline kvarts, aiakvarts, unistuste kristall, fantoomkvarts on kõik sama kivi.
Hoolitsemine
Lodoliiti võid puhastada nii viirukisuitsus, küünlaleegi kohal või ka voolava vee all. Talle meeldib mõnuleda kuuvalguses ning ka lühikest aega mitte eriti kuuma päikese käes.
Sobivus tähtkuju järgi
Veevalaja, Skorpion, tegelikult kõik tähtkujud

Imeline valik ehteid — Lodoliit

Vaata kõiki ehteid kiviga Lodoliit