Larimar

Larimar

Larimar on sooja lõunamerd meenutava imelise värviga poolvääriskivi, mille empaatiline ja pehme energia aitab maailma ja teisi inimesi mõista ning sugulashingi leida.

Märksõnad: armastus, naiselikkus, kõrged vaimsed energia, rahu, selgus, loovus, hingesugulase leidmine, leevendab hingelist traumat, blokeeringute kõrvaldaja, suhtlemine, rahu, tasakaal, maa-ema energia, tervendus, vaimsus, loovus, intuitsioon, telepaatia, teadlikkus

Vaimne mõju
Kutsutakse ka delfiinikiviks ja Atlantise kiviks, kuna arvatakse pärinevat muistsest Atlantisest. Öeldakse, et sealsed inimesed olid nii arenenud, et suhtlesid teineteisega vaid telepaatiliselt – ja nii seostatakse larimari tänapäevalgi telepaatia ja intuitsiooniga. Larimar on ka suurepärane kivi, et leida oma hingesugulane!

Naiste jaoks loob ta vägeva ühenduse, sest selles kristallis on ühendatud nii intuitsioon ja südame armastus kui ka maandatud naiselikkus ja tohutu raviv vägi – tõeliselt vägev naiselik kombinatsioon! Tema Maajumalanna energia aitab naistel leida oma kaasasündinud naiselikkuse ja taastab sidemed loodusega ja armastusega.

Larimar on vaimne kivi, mis kiirgab armastust ja rahu, tõstab teadlikkust ja harmoniseerib keha ning hinge. Ta pühib piiranguid, mis ei lase sul olla päris Sina Ise, ning juhatab hinge selle tõelisele teele elus. Aitab kontrolli saavutada oma elu üle, on kasulik süütunde leevendamisel ja hirmude kõrvaldamisel. Stressi ja vältimatute muutuste perioodil laseb kivi vastata meelerahuga väljakutsetele. Toob selguse, loovuse, tasakaalukuse, tervendab südametraumasid ja taastab loomuliku mänglevuse ning rõõmsa lapseliku energia.
Mõju tervisele
Larimar töötab, kui silitad temaga oma keha – kristall eemaldab sinna kinni jäänud võõrad energiad, aidates organismil ise terveneda. Hea kõhre- ja kurguhaiguste korral, leevendab pinges liigeseid või ummistunud artereid. Valulikule kohale asetades leevendab kristall valu.
Põnevat
  • Larimar avastati alles 1974. aastal Dominikaani Vabariigis.
  • Larimari kutsutakse vahel delfiinikiviks.
  • Larimari kutsutakse ka Atlantise kiviks, sest metafüüsik Edgard Cayce (1877–1945) kuulutas kunagi ette, et Kariibi mere saarelt leitakse sinine kivi, mis on Atlantise päritolu ning mis on võimas tervendaja. Kui kivi leitigi, teati kohe, millest jutt!
  • Larimari nimi tuleb tema avastaja Miguel Mendezi tütre nimest Larissa ning mar-ist ehk merest.
Hoolitsemine
 Puhasta 1-2 korda kuus voolava vee all ning kuivata pehme lapiga. Ere päikesevalgus võib värvi heledamaks muuta, parem lae kuuvlaguses ja imetle teda! Larimari on lihtne programeerida, et ta toetaks sind, kasuta selleks viirukisuitsu.
Sobivus tähtkuju järgi
Kõik naised mis iganes tähtkujust, aga eriti Lõvi, Skorpion, Veevalaja ja Kalad
Meie algoritmid ei leia sarnaste mõjudega kristalle. See on üks eriline poolvääriskivi!