Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Labradoriit

Labradoriit

Kui kuukivi peetakse sümboolselt Kuu valgeks pooleks, siis labradoriit öeldakse olevat Kuu müstiline ja salapärane tume pool, mis on alatasa varjus – nagu on varjus ka paljud Naise saladused. Labradoriiti peetakse ka nõidade kiviks ja mitte ilmaasjata, sest väeka kristalli maagilised omadused aitavad avastada varjatud andeid, tuua esile selgeltnägijavõimeid ning täita soove ja unistusi.

Märksõnad: müstilisus, silmaga nähtamatu, selgeltnägemine, intuitsioon, vaimsus, vägi, võimed, psüühilised anded, hirmudest vabanemine, muutuste toetaja, eneseusk, tahtejõud, kaitse, intuitsioon, müstiline naiselikkus.

Vaimne mõju
Labradoriit on müstiline nii välimuselt kui sisemiselt. Välimuselt on temas näha tumedamaid sinakaid ja rohekaid toone, millel helklevad kuldsed ja hõbedased võluväljad. Seesmiselt aga on ta kivi, mis aitab näha silmaga nähtamatut ning luua ühendusi elu müstilisema poolega. Ta laiendab vaimse nägemise võimet ja teadlikkust, avades Sinu nii-öelda kolmanda silma. Ta on ka kaitsekivi, mis hoiab Sind kindluse ja püsivuse seisundis.

Labradoriit võib aidata Sul teravdada intuitsiooni, tõsta tajumisvõimekust ning näha minevikku või tulevikku. Soodustab süvenemist enda põnevatesse hingesoppidesse peidetud müsteeriumitesse ning aitab iseenda varjatud külgi paremini mõista. Suurendab tahtejõudu edasi areneda, parandab tähelepanu ja keskendumisvõimet ning aitab pikemat aega väsimata töötada. Üleväsimuse korral aitab ta energia jälle tasakaalu viia.
Mõju tervisele
Labradoriit ravitseb silmade ja aju häireid, leevendab stressi ja reguleerib ainevahetust. Ravitseb külmetust, podagrat ja reumat. Tasakaalustab hormoone ja leevendab menstruatsioonipinget ning alandab vererõhku.
Põnevat
  • See poolvääriskivi avastati Kanadast Labradori saarelt ning indiaanlased uskusid, et sellesse on salvestunud virmaliste peegeldus.
  • Kasutatakse tihti mustas maagias, et kedagi vaikima sundida.
  • Indiaanlased peavad teda tema musta värvi ja tugeva energia tõttu meessoost kuukiviks.
Hoolitsemine
  Puhasta 1-2 korda kuus voolava vee all ning pühi pehme lapiga. Armastab kuuvalgust.
Sobivus tähtkuju järgi
Vähk, Kaalud ja Lõvi

Imeline valik ehteid — Labradoriit

Vaata kõiki ehteid kiviga Labradoriit
Meie algoritmid ei leia sarnaste mõjudega kristalle. See on üks eriline poolvääriskivi!