Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Kuukivi

Kuukivi

Kuukivi on juba iidsetest aegadest saadik olnud tähtis poolvääriskivi naiselikes müsteeriumides, kuna tal on võime suurendada naiselikku veetlust ja väge. Kristallimaailma kõige naiselikuma kivina käivitab ta naiseliku mahlakuse ja eluga ühes rütmis voogamise. Peetakse sümboolselt Kuu valgeks pooleks, seevastu kui tema "sugulane" labradoriit on nimetatud Kuu müstilisemaks tumedaks pooleks.

Märksõnad: tark naiselikkus, tundlikkus, intuitsioon, emotsioonide tasakaal, hormoonide tasakaal, uute alguste kivi, viljakus, naiselik vägi, mahlakus, voolamine, müstilisus, armastus, suhted, selgeltnägemine.

Vaimne mõju
Kuukivi on võimas intuitsiooni aktiveerija, naiseliku tarkuse esiletooja. Võib-olla tänu sellele tarkusele on see veiklev kivi ka armastajate kivi, kuna tema võimuses on lepitada armunute tülid ja kutsuda armastajaid üksteisele lähemale. Võimsat naiselikku armastust turgutav poolvääriskivi, toob ta värskust ja kirge suhetesse, eriti kui asub magamistoas või ripub Su küljes ehtena. Toob edu armastuses ja toetab inimestevahelist armastavat suhtlemist. Ta on hea abiline ka meestele, kel on raskusi oma emotsioonide väljendamiga.

Nagu nimigi viitab, on kuukivi erilist energiat seostatud Kuu mõjuga. Ta reageeribki Kuu faasidele: tema maagiline vägi on kõige tugevam täiskuu ajal, mil kristall imab endasse lootuse, külluse, uuestisünni ja tarkuse jõudu; vana kuu ajal aga aitab ta pöörduda sissepoole, jätta seljataha kõik vana ning leida oma küsimustele vastused enda seest. (Tunneta, kui kuukivi mõjub täiskuu ajal eriti intensiivselt või emotsionaalselt, siis ära kanna. See mõju on väga individuaalne!)

Kuukivi toob naise jaoks tasakaalu nii hormoonidesse kui emotsioonidesse. Ta õpetab, et tahtmised täituvad siis, kui kuulatakse oma tõelisi tundeid ja südamesoove ning lastakse neil elule oma mõju avaldada. Ta on uute alguste kristall.
Mõju tervisele
Mõjub rahustavalt ja maandab stressi. Stimuleerib viljakust, emadust, kaitseb naissuguelundeid, on abiks sünnitamisel, leevendab menstruatsioonivaevusi, ka PMS-sündroomi. Kuukivi on seotud ka käbinäärmega ning tasakaalustab hormoonsüsteemi ja tasandab vedelike tasakaalutust. Aitab seedimissüsteemil paremini toimida.
Põnevat
  • Vanasti usuti, et kui kuukivi täiskuu ajal suhu panna ja Kuud vaadata, siis oli võimalik oma tulevikku ette näha.
  • Iidsed kreeklased ja roomlased uskusid, et selle poolvääriskivi tükikesed pärinevad Kuu küljest.
Hoolitsemine
Kaitse oma kristalli kriimustuste ning kodukeemia eest, puhasta aeg-ajalt seebiveega ja kuivata pehme lapiga. Lae teda kasvava Kuu kiirtes.
Sobivus täthkuju järgi
Vähk, Kaalud, Skorpion, Kaksikud

Imeline valik ehteid — Kuukivi

Vaata kõiki ehteid kiviga Kuukivi
Sarnaste mõjudega kivid: