Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Küaniit

Küaniit

Küaniit on vaimustavalt kaunis läbipaistev või läbikumav indigosinine kristall. Ta ei ole siiski ühtlase värviga, vaid kohati veidi heledam ja tumedam. Vahel esineb ka rohelisena. Energia poolest pehme ja tasakaalukas intuitsioonikristall.

Märksõnad: teadvelolek, tervendav, puhastav, stimuleerib psüühilisi võimeid, intuitsioon, vaimne terviklikkus ja küpsus, puhastus, leevendab ja stressi, tõde, eluenergia, kaitse, kaalu langus

Vaimne mõju
Lummava sügavsinise tooniga küaniidil on tervendav ja puhastav mõju, aga ka võime õpetada eluenergiat kasutama ja keha energiavoogu mõistma ning parandama. Kivi tõstab Su teadlikust oma keha pühadusest ja aitab elustiili positiivseid muudatusi sisse viia, et elada täisväärtuslikumat ja küpsemat elu.

Toob kehasse tervendavat ja värskendavat energiat. Küaniit muudab inimese rahulikuks ja meele selgeks, aitab keskenduda ja mäletada. Kui otsid kontakti oma vaimse õpetajaga, suurendab see võimas kristall suurendab psüühilist tundlikkust ja teravdab intuitsiooni ning aitab mõista, kuidas kõik mis Sinu sees, loob seda, mis Sinu ümber. Ta aitab kaasa teadmistele hankimisele, tõeotsingutele ja vaimsele küpsusele.

Roheline küaniit on programmeeritud armastuse teenimiseks, ta keskendub rohkem südametšakrale ning kannab endas positiivseid vibratsioone.
Mõju tervisele
Tervistab lihaste haiguseid, palavikke, kilpnääret, neerupealseid, kurku ja aju. Alandab vererõhku ja ravib infektsioone. Vabastab ülemäärasest kaalust. 
Põnevat
  • Küaniidi nimi tuleb kreeka keelest ja tähendab sinist.
  • Vanasti kasutati küaniiti ka kompassina.
  • Usuti, kui küaniit panna kolmanda silma kohale, siis meenuvad sulle unustatud elud või sõnad või nimed.
Hoolitsemine
  Kuna küaniit ei säilita negatiivsust, ei vaja see kunagi puhastamist. Kardab vett, väga õrn.
Sobivus tähtkuju järgi
Sõnn, Kaalud, Jäär, Kaksikud, Lõvi, Neitsi