Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Krüsokolla

Krüsokolla

Imeilus, aga veidi õrn kivi, mistõttu ehetes mitte väga levinud. Rohkem kasutatakse ehetes kergelt läbikumavat ja rohekat krüsokollat. Naiste kivi, emaliku ja rahustava energiaga.

Märksõnad: rahu, meditatsioon, kommunikatsioon, negatiivsuse hajumine, sisemine tugevus, suhted, armastus, eneseteadlikkus, vägi, loovus, rõõm, rahu, tasakaal

Vaimne mõju
Eriliselt kirkaid rohelisi toone kiirgav rahulik ja toetav kivi, mis annab uut energiat kõikidele tšakratele ehk Sinu eluvaldkondadele – turvatunne, seksuaalsus, enesekindlus, armastus, suhtlus, visioonid ja vaimsus. Ta soodustab eneseteadlikkuse tekkimist, oma tõelise olemuse väljendust ning loob sisemise tugevuse ja tasakaalu. Toob rõõmu ja sütitab loovust, annab väge ja aitab hajutada negatiivsust, vähendab muretsemist ja süütunnet.
Krüsokolla on tubli suhete tervendaja – ta stabiliseerib ja tervendab kodu ning isiklikke suhteid, ravib südamevalu ja suurendab armastamise võimet. Kui kannatad murtud südame all või tunned, et süda on kuidagi lukku läinud ja tundemaailm seal piirkonnas kivinenud, siis aitab ta jäätumist lahti sulatada.
Mõju tervisele
Krüsokolla aitab leevendada artriiti, luuhaiguseid, seedertrakti, haavandeid, verehaigusi ja kopsuprobleeme. Tugevdab lihaseid. Vabastab mürkidest neerud ja soolestiku, ravib põletikke, eriti kurgus ja mandlites; alandab vererõhku ja on kasulik ainevahetusele. Suurepärane kivi naistele, aitab PMS-sündroomi ja menstruaalkrampe leevendada.
Põnevat
  • Krüsokollat seostatakse kreeka tarkusejumalanna Sophiaga.
  • Krüsokolla kaitseb halva kiirguse eest (mobiiltelefonid) ning muuhulgas ka tüütute naabrite eest.
Hoolitsemine
  Hoolitse südamega, nagu kõikide kristallide puhul. Pese voolava vee all, puhasta pehme lapiga, lae Päikese ja Kuu kiirtes.
Sobivus tähtkuju järgi
Sõnn, Neitsi, Kaksikud, Lõvi
Sarnaste mõjudega kivid: