Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Korall

Korall

Korall ei ole kristall, vaid kivistunud mereorganism, mille värvivalik varieerub valgest mustani, sinna vahele punast, roosat, sinist ja muid toone. Spirituaalses maailmas sümboliseerib ta armastust, seksuaalset veetlust ja viljakust.

Märksõnad: elujõud, elutarkus, intuitsioon, vere tugevus, naiste kaitsekivi, viljakus, seksuaalsus, hirmudest vabanemine, rändurite kaitsekivi, rasedate kaitsekivi, puhastaja, armastus, kirg, lisab veetlust, hoiab kurja silma eest.

Vaimne mõju
Väga naiseliku energiaga kristall, tugevalt seotud südame, tunnete ja armastusega. Soodustab elamist avatud südame ja siira rõõmuga. Peetakse võimsaks naiseliku väe ja armastuse äratajaks. Koralli soojendav olemus mõjub energiale ja kehale puhastavalt ja värskendavalt. Ta annab elujõudu, meeleselgust ja tarkust ning rahustab liigselt pulbitsevaid emotsioone. Müstilisel moel mõjutab korall intuitsiooni, kujutlust ja fantaasiat, aidates ühenduda sisemise olemuse kõrgemate tasanditega.

Korall on seotud veresidemete, viljakuse ja menstruaaltsükliga. Korall on naiste kaitseamuletiks parim – ta hoiab naisi reisidel ja sünnitamise ajal ning on kõige parem ehe rasedale naisele! Samuti on ta hea abiline menstruatsioonitsükli reguleerimisel ning muuhulgas tõstab viljakust. Boonusena leevendab korall ka tundeelu probleemidest tekkinud stressi. Sobib hästi ka väikelastele, kellel hakkavad hambad tulema.
Mõju tervisele
Leevendab menstruatsioonivaevusi ja annab naisele raseduse ajal jõudu. Toetab ka närvisüsteemi, vereringet ja luustikku, kudede ja rakkude uuenemist. Seostatakse teda ka seedesüsteemi ning sidekudedega. Korallist võib abi saada ka puhastumisel ja toksiinidest vabanemisel.
Põnevat
  • Roomlased panid oma lastele koralliehteid kaitseks külge.
  • Merejumal Poseidon olevat pidanud koralli õnnekiviks ning ta elanud punastest korallidest koopas.
  • Usutakse, et merest välja tuues koralli vibratsioonid nõrgenevad, justkui vajuks ta unne. Aga ta elavneb uuesti, kui sattub inimese energiavälja, rakendades kogu oma emalikku ja kaitsvat energiat.
Hoolitsemine
  Puhasta koralli pehme, jaheda, niiske riidega. Ära kasuta harja ega mehhaanilisi puhastusvahendeid. Kardab kodukeemiat! Tulele ja kuumusele äärmiselt tundlik – väldi eredat päikesevalgust, kodus toidutegemise aurusid ja kuuma vee alla sattumist!
Sobivus täthkuju järgi
Vähk, Kaalud, Skorpion, Jäär ja kõik, kes on sündinud ükskõik millise kuu 9., 18. ja 27. kuupäeval.

Imeline valik ehteid — Korall

Vaata kõiki ehteid kiviga Korall