Kivistunud puit

Kivistunud puit

Kivistunud puit on iidse puu jälg, mis on maapõues fossiiliks muutunud. Maa ja puu energiaga täidetult on ta suurepärane maanduskivi, mis aitab sügavamalt oma tõelisesse olemusse juurduda. Peletab hirmud!

Märksõnad: maandav, tarkus, rahu, teadlikkus, müstika, vaimne areng, äriõnn, kaitstus, elujõud, enesekindlus

Vaimne mõju
Aitab paremini mõista minevikust pärit tarkust ja õppetunde – olgu see siis meie esivanemate iidne tarkus või Sinu enda elule vaadates kogunenud tagantjärgi tarkus, mis aitab Sul homsesse minna palju arukamana. Osade uskumuste kohaselt pikendab see kristall eluiga ning aitab toime tulla stressiga. Ta lisab oma kandjale ka elujõudu, enesekindlust ning vastupidavust ja tugevat kaitset.

Kivistunud puit on abiks isikliku arengu ning vaimse kasvu protsessis. Müstikutele meeldib kivistunud puit eriti, kuna loob ühenduse kõrgema teadvusega ja toetab tegelemist eelmistest eludest pärinevate probleemidega ning aitab ligi pääseda ka Akaši kroonikates peituvale informatsioonile. Olles maise ja taevase energia ühendajaks, usutakse, et ta toob ka ohtralt äriõnne!
Mõju tervisele
Sobib hästi hirmude, paanika, ärevuse ja närvisüsteemi rahustamiseks. Aktiveerib juurtšakrat ja kolmandat silma, seeläbi tõstab teadlikkust ja sihikindlust. Toetab keha tugisüsteemi, luustikku, mõjub hästi artriidi, osteoporoosi ja Alzheimeri leevendajana.
Põnevat
  • Soodsatel tingimustel võib puit kivistuda juba ka 100 aastaga.
  • Iidsetel aegadel usuti, et kivistunud puit annab inimesele jumaliku väe.
Hoolitsemine
  Kivistunud puit ei talu väga karmi käitlemist, nii et ole temaga õrn – kasuta leiget naturaalse seebivett, puhasta pehme lapiga. Samas võid ta laadima jätta nii päikese kui kuuvalgusesse kui ka programmeerida teda küünlaleegi kohal või viirukisuitsus.
Sobivus tähtkuju järgi
Lõvi, Neitsi, Kaksikud