Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Kaltsedon

Kaltsedon

Kaltsedon kuulub samasse kristalliperekonda nagu karneool, aga ta on energialt palju leebem ja rahustavam. Elujõudu annab ta kandjale siiski lõputult.

Märksõnad: tasakaal, rahu, rõõm, enesekindlus, eneseväljendus, suhtlemine, armastus, naiselikkus, tõde, puhastus, tervendaja, elujõud

Vaimne mõju
Kui möllad elumere lainetes, surfad laineharjal ja siis kaod jälle kaosesse, on ookeanitooni kaltsedon just Sulle. Ta aitab tasakaalustuda: jahutab ülekuumenenud tundeid, maandab viha ja ärritust, viib kaoselt korrastatusele ja harmooniasse. Kaltsedon vaigistab ülemõtlemise, stressi ning muudab melanhoolia rõõmuks. Temast on võimalik lõputult elujõudu ammutada!

Kaltsedon sobib ka inimestele, kel on vaja tegeleda teiste inimeste ja eriti lastega, sest ta edendab mõistmisvõimet ja enesekindlust, muutes kandja lahkemaks ja armastavamaks. Koolitajatele ja avaliku elu tegelastele annab esinemisjulgust, peletab eemale esinemisega seotud hirmud ning muudab kõne ladusaks ning eneseväljenduse selgeks. Kui tajud endas mingit sorti häbelikkust, aitab see merekarva kristall Sul vähendada eneses kahtlemist, äratada sisemist vaprust, avaneda, oma tundeid ja soove paremini väljendada ning seeläbi ümbritsevat paremini mõista. Kaltsedoni nimetatakse ka tõeamuletiks, mis kinnitab öeldud sõnade paikapidavust, suurendab kandja ausust ja meenutab eneseusalduse olulisust.
Mõju tervisele
Võimas puhastaja. Turgutab kurgutšakrat ja mahendab kurgupiirkonna põletikke ja hääle kähedust, muudab tämbri meeldivamaks; leevendab ka probleeme kaela- ja turjapiirkonnas. Aitab haavadel kiiremini paraneda ja veritsusel peatuda. Sobib igas eas naistele: turgutab emainstinkti, suurendab rinnapiima hulka. Üleminekuaastates naised võiksid seda kristalli menopausist tingitud raskuste leevendamiseks kanda. Nõrgendab dementsuse ja seniilsuse ilminguid ja suurendab füüsilist energiat.
Põnevat
Hoolitsemine
 Puhastada 1–2 korda kuus voolava vee all, teda võib mitmeks tunniks päikese kätte laadima jätta.
Sobivus tähtkuju järgi
Sobib kõigile, v.a Sõnn, Vähk, Ambur, Skorpion.

Imeline valik ehteid — Kaltsedon

Vaata kõiki ehteid kiviga Kaltsedon