Ioliit

Ioliit

Ioliit on tuntud kui muusade kristall ja visioonikivi, aidates fantaseerida ja luua kirjanikel, kunstnikel ja kõigil teistel loomingulise töö tegijatel. Hoiab loomingulisi hingi ka stressi eest. Esineb tavaliselt läbikumava tumesinisena, vahel ka tumelillana.

Märksõnad: visioon, loovus, kunst, enesekindlus, intuitsioon, tasakaal, keskendumine, suhted, unistuste täitumine, sõltuvustest vabanemine, selgeltnägemine, kaitse, kaalulangus

Vaimne mõju
Sume sügavsinine kaunitar on väga mitmekülgne kristall! Kui oled segaduses, aitab ioliit orientiirid paika saada: taastada enesekindluse, leida üles kadunud motivatsiooni ja väe, võtta vastutuse oma elu eest ning otsusekindlalt ja vapralt rasketest olukordadest läbi minna. Kui Sind vaevab krooniline korralagedus ja pidev tähelepanu hajumine, ka siis võid korrastavast ja tasakaalustavast ioliidist abi saada, kuna kristall inspireerib kaosest korda looma ja teeb seda tõhusalt, järjekindlalt, edenedes läbi väikeste sammude eesmärgini.

See kivi on muusa, mis aktiveerib visioone, loovust, tavapärasest mõtlemisest välja murdvaid ideid. Ioliit inspireerib eneseväljendust kirjutamise, kunsti, laulmise, liikumise ja muude loominguliste tegevuste kaudu. Käivitab intuitiivse taipamise ja aitab unistustel lendu tõusta ning täituda!

Ioliit aitab ka sõltuvuste vabastamisel, võimaldades Sinu tõelisel minal esile tulla ja vabaneda teiste ootustest. Kui näed vaeva kaassõltuvusega partnerlussuhetes või üldse sõltuvusega mis iganes vormis, siis võib ioliit aidata sul vabaneda pärssivatest kütketest.

Kui peres on tegemist õdede-vendade rivaalitsemisega või näiteks tunneb laps end kõrvalejäätuna, võiks ioliidi tuppa paigutada. Kui perekonnal on Sinu suhtes liiga kõrged ootused või kui oled oma karjääri valinud perekonna nõudmisel, võib see kristall aidata neid mustreid murda. Müstiline kivike on ka hea talisman, mis toob reisil viibija turvaliselt koju: kui mõni lähedane läheb maailmarännakutele või ka pikemaks ajaks kodust eemale, anna talle kaasa ioliit kui kaitsev amulett.
Mõju tervisele
Toetab mürkide väljutamist ning maksa taastamist, vähendab rasvaladestusi kehas, abistab ajuripatsit, siinuseid ja hingamissüsteemi ning leevendab migreenipeavalusid.
Põnevat
  • Ioliit oli juba viikingite sala-aare, nimelt nende maadeavastaja Leif Eriksson kasutas ioliidi kristalli valgusemurdumise väge, et määrata päikese järgi asukohta, kui nad üle Atlandi ookeani seilasid ja Ameerika avastasid.
Hoolitsemine
 Ehtena kandmise korral piisab voolava vee all mahalaadimisest paar korda kuus ja päikese käes taastumisest.
Sobivus tähtkuju järgi
Ambur ja Kalad
Meie algoritmid ei leia sarnaste mõjudega kristalle. See on üks eriline poolvääriskivi!