Eudaliit

Eudaliit

Eudaliit kannab hüüdnime Südamemaa kivi, tähenduses, et tal on ühendus tingimusteta armastusega ehk tema aitab ka südame vajadusi täita. Sarnane armastusetunde looja nagu roosa kvarts ja rodokrosiit, preniit.

Märksõnad: südame tarkus, hingehaavade parandaja, enese tervendamine, armastus, hingesugulus, emotsioonide tasakaalustamine, muutuste toeataja, elu eesmärk

Vaimne mõju
Eudaliidil on oskus tuua armastus Sinu mõtetesse, tunnetesse ja reaalsusesse ning vajadusel parandab ta ka haavatud südame. Toob Sinu ellu tasakaalu füüsilise ja emotsionaalse maailma vahel ning ühendab juure ja südame ehk selle, mida oleks vaja teha, sellega, mida süda soovib teha. Sellises tasakaalu seisundis unistused täituvadki.

Eudaliit aitab tasakaalustada sisemisi emotsioone välise kogemusega. Ta on enesearmastuse kivi. Ta on teejuhiks Sinu südamesse, näitab kohti, kus Sa ei ole enesega rahul, avab südame tarkuse, ning õpetab, kuidas saaksid end ise tervendada ning oma emotsioone tasakaalustada, selle asemel et abi ja lahendusi väljapoolt otsida. Üks võti kogu protsessis on enesele ja teistele andestamine ning hirmudest, süütundest, vihast ja kurbusest lahtilaskmine.

Eudaliit on ideaalne muutuste protsessis toetaja. Ta oskab näidata meievaheliste suhete ja kohtumiste eesmärke, meie hingesugulasi nii minevikust kui olevikust, avaldab, mis me kedagi kohtasime. Ta aitab lahendada armukadeduse, hüljatuse tunde ning ehitada üles enesekindluse. Kui tunned, et oled segaduses, aitab ta Sul uuesti õige teeotsa üles leida. Ta näitab Sulle ka Sinu tugevusi ning andeid ja vihjab, kuidas neid kõige parem kasutada oleks.
Mõju tervisele
Füüsiliselt mõjutab närvisüsteemi, ajulaineid ja ka rakkude uuenemist.
Põnevat
  • Põnevat: avastati 1819. aastal Gröönimaal.
Hoolitsemine
Eudaliit on hästi pehme kivi, väldi tugevat kraapimist ja lööke. Puhastada võib õrnalt lapiga ja sooja seebiveega.
Sobivus tähtkuju järgi
Jäär