Druus-ahhaat

Druus-ahhaat

Druus ei ole tegelikult eraldi kristall, vaid kristallipesa, millel on palju looduslikke tippe ja kurde. Druuse võivad moodustada erinevad kivimid – ametüst, tsitriin, ahhaat, mäekristall ja teised kvartsid jne. Kõige levinumad on ahhaadist sündinud druusid.

Märksõnad: blokkide vabastamine, tasakaal, karma ja iseenda mõistmine, koostöö, vaimne areng

Vaimne mõju
Tänu oma pesajale olemusele toetab selline kristallivorm koostööd meeskondades – nimelt druus on omamoodi energiate kogum. Druusidel on õrnalt voolav energia, mis kõrvaldab kehast blokid ja hirmud ning avab tee vajalikuks muutuseks. Kui oled tasakaalust väljas ja pendeldad polaarsuste vahel, aitab ta Sind stabiliseerida ja vabaneda emotsionaalsetest koormatest. Druus aitab ka Sul iseennast paremini mõista ja ning luua omale tähendusrikas elu.
Mõju tervisele
Puhastab ja võimendab Sinu keha loomulikku isetervenemise võimet, tugevdab vaimu, tasakaalustab meeleolusid ja aitab seeläbi depressioonist vabaneda, toetab immuunsüsteemi ja ainevahetust.
Põnevat
  • Ehetes on druusi vormi kasutatud alles viimased 10 aastat.
  • Isegi meteoriidikivimis on leitud druusi moodustusi.
Hoolitsemine
Ole druusi puhastamisel väga ettevaatlik, et mitte kahjustada tema peent struktuuri ja kristallikestest koosnevat pinda. Vaata selle konkreetse kristalli hoolitsemise juhist, mille druusiga on tegu.
Sobivus tähtkuju järgi
Ei ole seotud ühegi tähtkujuga

Imeline valik ehteid — Druus-ahhaat

Vaata kõiki ehteid kiviga Druus-ahhaat