Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Dendriit ahhaat

Dendriit ahhaat

Kaunis piimjas ahhaat, mille sees oleks justkui oksakeste ja taimevarrekeste mustreid. Tugev side taimeriigiga teeb sellest võimsa loodusega ühendumise kivi. Täpsema koostise poolest on dendriitahhaat kaltsedoni ja ahhaadi segu.

Märksõnad: jõukuse ja külluse kivi, maandatus, rahulikkus nii sees kui väljas, stabiilsus, keskendumine, sihikindlus, ühendus taimeriigiga

Vaimne mõju
Lokkamise ja lopsakusega seotud kristall loob nii sisemise kui ka välise rahu ja innustab nautima igat hetke, et elu meis õitseks. Ta aitab Sul just omaenda unistustega edasi liikuda, et Sa ei kipuks realiseerima kellegi teise unistusi. Õpetab ka kannatlikkust, kuna tema mõju avaldub ajapikku.

Psühholoogiliselt soodustab kristall keskendumist ning toob isegi keerulistel aegadel rahu ja stabiilsust. Suurendab sihikindlust ja õpetab suhtuma raskustesse kui väljakutsetesse, kusjuures see kõik viibki mõtete ja tegude ja lõpuks ka materiaalse külluseni. Peetakse ka tööedu kristalliks. Looduse lopsakust sümboliseerib dendriitahhaat ka jõukuse ja külluse kivina.
Mõju tervisele
Dendriitahhat tasakaalustab tšakraid, leevendab valu, mõjub tervendavalt veresoontele, närvidele, luustikule.
Hoolitsemine
Pese aeg-ajalt sooja seebivee all, lae päikese käes ja kuuvalguses ning hoia maapinnal.
Sobivus tähtkuju järgi
Sobib kõigist tähtkujudest rohenäppudele, aga ahhaadina kõige enam Kaksikutele.
Sarnaste mõjudega kivid: