Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Asuriit

Asuriit

Sügavsinise tooniga asuriit on kivi, mille järgi on nime saanud asuursinine (azur on pr k taevasinine). Looduses on tema kaaslaseks sageli malahhiit, sest neil on sarnane keemiline koostis. Tihti esinevad nad ka ehetes koos.

Märksõnad: teadlikkus, visioon, mõistmine, ligipääs alateadvusele, hirmudest vabastamine, tarkus, vabastab stressist

Vaimne mõju
Asuriit juhib psüühilist ja intuitiivset arengut ning soodustab kõrgemat teadlikkust. Emotsionaalselt vabastab stressist, liigsest muretsemisest, kurbusest ja leinast, tuues emotsioonidesse rohkem helgust.

Asuriit on hea mõtluskivi, aidates Sul asju selgemini näha, suurendades mõistmisvõimet ja tuues alateadvuse mälestused teadvusse. Oluline komponent maailma mõistmisel on iseenda analüüs ja tundma õppimine, mis aitab arengus edasi liikuda, kuni vanad mõttemallid kaovad. See kivi aitab hirmu muuta tarkuseks, et selle protsessiga toime tulla. Läbi oma uue maailmavaate ehk piirangutevaba prisma märkad inimeste, asjade ja olukordade tõelist olemust – ning elu ongi lihtsam!
Mõju tervisele
Toetab, kui on kurguprobleeme. Turgutab artriiti ja haigeid liigeseid, joondab lülisammast, tervendab neere, sapipõit ja maksa ning ravitseb põrna, harknääret, luid, hambaid ja nahka. Parandab keha hapnikuvahetust ning tugevdab verd. Toetab ka närvisüsteemi.
Põnevat
  • Azuur tähendab sinist värvi, mis ilmub kõrbete ja talvemaastike kohal olevast sinisest õhtutaevast.
  • Kasutatakse Egiptuses ja Prantsusmaal sinise loodusliku värvipigmendi saamiseks.
  • Kui asuriit on koos malahhiidiga, siis on kombineeritud kahe kristalli omadused ehk see on võimas energiajuht.  
Hoolitsemine
Kuna asuriit on pehmem kui tavalised kristallid, tegele temaga õrnalt. Nagu Sinagi see kivi küpseb ja kulub ning võib ajaga veidi oma värvi muuta. Tundlik kuumuse ja valguse suhtes. Puhasta teda pehme lapiga, võid vajadusel ka nõrga seebiveega pesta, aga ära loputa kuuma veega!
Sobivus tähtkuju järgi
Ambur ja Veevalaja