Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Astrofülliit

Astrofülliit

Astrofülliit on energeetiliselt väga rikas kivi, mis toob valgust, helgust, kergust ja selgust nii suhetesse kui ka iseenda enesetundesse.

Märksõnad: helgus, iseenda armastamine, eluülesanne, truudus suhted, sõltuvustest vabanemine, hingesugulane, unistuste täitumine, kaitse, maandus, meelerahu.

Vaimne mõju
Astrofülliit kaitseb, maandab ja rahustab. Ta aitab sul luua sideme oma kõrgema ja tõelise olemusega, mis omakorda aitab mõista eluülesannet. Võib-olla veelgi tähtsam, ta aitab iseend tingimusteta armastada! Oma eluülesande täitmise missioonil ei jäta ta sind üksi, vaid aitab seda ka ellu viia ning lisaks sinu unistustel täituda.

Imeliselt toetav on see kivi ka suhete ja abielu jaoks, sest aktiviseerib hinge tasandil läheduse. Ta toob suhtesse ausust, ehedust ja truudust ning hingesugulastena suhtlemist ja ühtesulamist. Ja kui Sul meie maailma reaalsuses igav hakkab, tuleb ta appi astraalrändudel ja unenäomaailmades seiklemisel.
Mõju tervisele
Aitab väga hästi kõikvõimalikest sõltuvustest vabanemisel.
Põnevat
  • Astrofülliidi nimi tuleb Kreeka keelest ja tähendab tähekujulist lehte. 
Hoolitsemine
Puhasta viirukitossuga ja lae teda oma imetleva pilguga!
Sobivus täthkuju järgi
Otseselt ei ole seotud tähtkujudega, aga võib sobida väga hästi Skorpionile.