Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Aragoniit

Aragoniit

Aragoniit on kristall, mis aitab tulla toime muutustega. Ta suunab Sind keskenduma olulisele ning end distsiplineerima, et võiksid inimesena areneda ja kasvada.

Märksõnad: maa-energia, maandus, keskendumine, rahu, positiivsus, muutustega toimetulek, enesekindlus, enesehinnang, puhastus, positiivsus.

Vaimne mõju
Aragoniit oma rahu ja positiivse energiaga võtab ära ärevuse ning maandab Sind. Nii töös kui ka eraelus aitab ta keskenduda olulistele asjadele, nii saad lihtsamini hakkama muutuste ja elu väljakutsetega – ta lihtsalt hoiab Sind elumere lainetel pinnal ja stabiilsena, isegi kui ümberringi on meri väga tormine. Samas hoolitseb ta selle eest, et otsused ei sünniks mitte emotsioonidest, vaid pigem reaalsusest lähtudes.

Kui soovid eemaldada kõikvõimalikud blokeeringud südamest, meelest, vaimust ja näha maailma positiivsemates toonides, siis annab ta selleks jõudu ning tõstab enesekindlust. Ta on üliefektiivne stressileevendaja ning pingetest ja vihast vabastaja, et saaksid taas tunda täielikku kohalolu ja fokusseeritust iseendale. Suurendab Sinu kannatlikkust ja ka enesedistsipliini, et saaksid inimesena kasvada ja tugevamaks muutuda.
Mõju tervisele
Aitab taastuda läbipõlemisest ja närvivapustusest. Unehäirete ja insomnia käes vaevlejatel soovitatakse aragoniit padja alla panna.
Põnevat
  • Aragoniit on ka orgaaniliste moodustiste (nagu korall ja pärl) üks olulisemaid komponente.
Hoolitsemine
Puhasta pehme lapi ja viirukiga. Ei armasta vett ja pikaajaliselt kuuma päikese käes olemist! Kuuvalgus ja Sinu tähelepanu paitavad teda.
Sobivus tähtkuju järgi
Ei ole otseselt ühegi tähtkujuga seotud, aga võib sobida Kaljukitsele.

Imeline valik ehteid — Aragoniit

Vaata kõiki ehteid kiviga Aragoniit
Sarnaste mõjudega kivid: